Ünlü sanatçı Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, ilginç dans video klibi ile günlerce konuşulmuştu. Klibi neden çektiği konusuna ilk kez açıklık getirdi.

Bir döneme damga vuran Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, hakkında merak edilen konulara açıklık getirmek üzere bir magazin programına canlı olarak bağlandı. Güzelliği ile büyüleyen Zeynep Alkan, geçtiğimiz dönemde televizyonlarda ve sosyal medyada çok konuşulan bir dans klibine imza atmıştı. Bu klibi neden çektiği sorularına hiç cevap veremeyen Zeynep Alkan, ilk kez açık açık söyledi. alkan, insanları güldürmek ve eğlendirmek için böyle bir video çektiğini ancak bunun farklı yönlere çekilerek gerçekle bağının koparıldığının altını çizdi. Alkan, “Olay farklı yerlere geldi. Babama kadar gitti” dedi.

İşte o çok tartışılan dans videosu

Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızı Zeynep Alkan sözlerine şöyle devam etti, “Zaten yorumlarda da bakarsanız beni destekleyen mesajlar vardı. Bu dans olay olduktan sonra ona cevap olarak videolar çektim, ‘içimden gelerek, insanları mutlu etmek güzel enerji vermek istedim’ dedim.” dedi.

Hamdi Alkan ve kızı  Zeynep Alkan
Hamdi Alkan ve kızı Zeynep Alkan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz