Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil son zamanlarda instagram üzerinden paylaştığı cesur pozlarla adından fazlaca söz ettirmeye başladı. Son fotoğrafı ise adeta sınırları aştı dedirten bir paylaşım oldu.

İlk bakışta geceliği andıran seksi bir kırmızı elbise giyinen Yasmin Erbil otururken çekildiği pozunu takipçileriyle paylaştı. 188 bin takipçisinin bulunduğu instagram hesabından yapılan bu paylaşımda bacak bacak üstüne atan Yasmin Erbil’in kalçasından itibaren alt tarafının açıkça görülmesi büyük beğeni aldı.

Yasmin Erbil
Yasmin Erbil

Yasmin Erbil’in bu cesur paylaşımına ilk yorumu ise annesi Nergis Kumbasar yaptı. Nergis Hanım yorum olarak bir cümle sarf etmezken, 3 adet kalp emojisi ve 3 adet yanan ateş emojisi paylaşarak kızının fotoğrafını çok beğendiğini ifade etti.

Yasmin Erbil

Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil’in hasta olduğu bir dönemde böyle keyifli paylaşımlar yapıyor olması nedeniyle sosyal medyada tartışma konusu oldu. Bazı kullanıcılar paylaşımın altında bu konuyu gündeme getirerek “Baban hasta yatağında ama senin keyfin yerinde” şeklinde eleştirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz