Bir dönemin efsanevi dizisi Ezel’de Ramiz Dayı’nın gençliğini başarılı bir şekilde canlandıran Ufuk Bayraktar Eylül 2018’de aldığı hapis cezası nedeni ile bir süredir ekranlardan ve gözlerden uzaktı. Karıştığı silahlı kavgada ruhsatsız silah bulundurduğu gerekçesi ile 6 ay 17 gün hapis cezası alan Bayraktar, Mart 2019’da tahliye olmuştu. Cezaevindeyken boş durmayan ünlü oyuncu burada kaleme aldığı filminin tanıtımını sosyal medya üzerinden gerçekleştirdi.

Ufuk Bayraktar ‘’Dayı’’ ile Dönüyor

Filmin tanıtımında da görüldüğü gibi Ufuk Bayraktar’ın cezaevinden çıkış sahnesi ile başlayan film için ünlü oyuncunun abisi Uğur Bayraktar aylar önce ‘’ Ufuk filmin senaryosuyla ilgili temel konuyu bize cezaevinde iken yazıp verdi, senaryo çalışmaları devam ediyor.’’ demişti. Sözlerine ayrıca ‘’ Filmin açılış sahnesi için Ufuk’un cezaevinden çıkış sahnelerini kullanmak istiyoruz. Gerekli izinler için de Bakanlıkla yazışıyoruz.’’ diye devam eden abi Uğur Bayraktar’ın dediği gibi film, Ufuk Bayraktar’ın cezaevinden çıkış sahnesi ile başlıyor.

Bayraktar’ın cezaevinde kaldığı süre boyunca hikâye danışmanlığını yaptığı filmin senaryolaştırılması Bayraktar ve Serkan Öztürk tarafından gerçekleştirildi. İstanbul, Ankara, Hatay ve Samsun’da geçen filmin çekimlerinin önümüzdeki nisan ayında başlayacağı öğrenildi.

Vizyona Dayı: Bir Adamın Hikayesi ismi ile çıkacak olan film Ezel ve Ufuk Bayraktar hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı. Takipçileri tarafından sabırsızlıkla beklenen film hakkında gişe rekorlarını kıracağı yorumları ise daha şimdiden yapılmaya başlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz