Seval Çöpür TRT1 iyi fikir

TRT ‘İyi Fikir’in sunucusunu yine değiştirdi!

TRT1 kanalının gündüz kuşağı programları içinde en dikkat çekeni İyi Fikir’de sunucu değişikliği oldu. Yeni sunucu Seval Çöpür oldu.

Başka bir özel kanaldan getirilerek TRT1 ekranlarında yayına başlatılan Esra Harmanda’nın başlangıç yaptığı İyi Fikir programının sunucularına ne oluyor? Programa sunucu dayanmıyor. Programı yayından kaldırıp, farklı bir program getirmek yerine, programın en önemli unsuru olan sunucular değiştiriliyor. Bir süredir Pelin Çift tarafından icra edilen İyİ Fikir programı sunuculuğunda yine bir değişiklik yapıldı. Adeta deneme tahtasına çevrilen TRT 1’in İyi Fikir adlı programında bu güne kadar önemli bir çok sunucular geldi ve geçti.

Pelin Çift de gitti

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu İyi Fikir’de yeni bir sunucusun geleceğini ilk kez duyuran isim oldu. Medya ve televizyonlardaki kulis bilgileri gündeme getiren önemli isimlerin başında gelen Milliyet’ten Ali Eyüboğlu Pelin Çift’in TRT Ana Haber’den sonra ekranlara gelen İyi Fikir adlı programının Seval Çöpür tarafından sunulacağını yazdı.

İşte Ali Eyüboğlu’nun bugünkü yazısından ilgili bölüm:

“TRT 1’in gündüz kuşağı programı ‘İyi Fikir’in hayli uzun süren ‘yaz tatili’ bitmek üzere… TRT’nin İstanbul Ulus’taki stüdyolarından canlı yayınlanan ve hedef kitlesi kadınlar olan program, kasım sonu veya aralık başı gibi seyircisiyle buluşacak.

Harbiye’de karşılaştığım program ekibinden televizyoncu tanıdığım, ‘İyi Fikir’in sezona geç başlamasının sebebi için şunları söyledi: “TRT’nin Ulus’taki binası olası Marmara depremi için yapılan testi geçemediği için boşaltıldı. Programa yeni stüdyo bulunması uzun sürdü.” TRT’nin neredeyse her sezon başka bir ünlü kadına sundurduğu ‘İyi Fikir’de bu gelenek değişmedi.

TRT’ye sunucu dayanmıyor

Esra Harmanda, Züleyha Ortak, Ece Erken’den sonra Pelit Çift’in kameralar karşısına geçtiği proje, bu kez TRT 1’in eski ana haber spikerlerinden birine teslim. TRT Ana Haber’den sonra TRT Haber’de yaptığı programlarla seyirci karşısına çıkan Seval Çöpür, ‘İyi Fikir’in yeni sunucusu oldu. TRT’nin iç yapım programı, yeni sunucusu ve yenilenen formatıyla ekranda olacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diziler

Dizilerden haberler

Star TV’nin Yeni Dizisi; Sefirin Kızı

Başrollerini Neslihan Atagül ve Enginakyürek’in canlandırdığı Sefirin Kızı dizisi merakla bekleniyor. Dizinin yapımcılığını NGM ve O3 medya üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Emre Karakuşak oturuyor. Senaristler ise Ayşe Ferdan Eryılmaz ve...

Ekim Ayının en çok izlenen dizileri

Ekim ayı bazı dizilerin sonu olurken, bazı dizilerin ise patlama noktası oldu. Yeni sezonun başlaması ile ekranlarda hem geçen sezonun beğenilen dizileri devam etti, hem de ekranlara birçok yeni dizi...

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in Yeni Dizisi Azize

Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi, son zamanların en merakla beklenene dizilerinden bir tanesi oldu. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yanı sıra Mustafa Yıldıran ve Mustafa Avkıran...

Çukur Dizisine Dava Açıldı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve fenomen bir dizi haline gelen Çukur, son günlerde gündemden düşmüyor. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstengil, Öner Erken, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin...