TRT, Elimi Bırakma adlı diziyi bitiriyor

Elimi Bırakma
Elimi Bırakma

Ünlü isimlerin yer aldığı ve çokça takipçisi olan dizi 59. bölümünün ardından ekranlara veda edecek. Her bölümü internet üzerinden bile 1 buçuk milyon izlenen dizinin neden yayından kaldırılacağı henüz açıklanmadı.

Televizyonda belki de en çok ünlü ismi bir araya getiren diizlerden biriydi Elimi Bırakma. Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya’nın yer aldığı dizi her bölümde nefess kesiyordu. Sosyal medya ve Youtube üzerinden de izlenen dizinin neden bitirildiği merak ediliyor. Dizi Temmuz ayından itibaren TRT ekranlarında yayın hayatını sürdürüyordu. Dizinin final yapacak olması Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya gibi oyuncuların yeni bir projede emen yer alıp almayacaklarını akıllara getirirken, Elimi Bırakma dizisinin son bölümü final oalcak şekilde 24 Aralık 2019 Salı akşamı ekranlara gelecek ve izleyicisine veda edecek.

Pazar gününden Salı gününe alınmıştı

Dizide Alp Navruz ve Alina Boz’un hayat verdiği Azra ve Cenk’in aşkının etrafında yaşananlar anlatılıyordu. ÜS Yapım imzalı dizi, geçtiğimiz dönemde yayın gününü Pazar’dan Salı’ya almıştı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir