Bir ödül töreni için yaptığı hazırlığı instagram üzerinden hikaye olarak paylaşan Avustralyalı şarkıcı bacaklarını traş etme anlarıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Avustralya’nın en önemli şarkıcı ve modellerinden biri olan Sophie Monk, Aria Ödül Töreniyle ilgili hazırlık yaptığı anları takipçileriyle paylaştı. Resmi instagram hesabında 551 bin takipçiye sahip olan Sophie Monk’un aynı anda bir kişinin saçlarına şekil verdiği, bir kişinin yüz makyajı yaptığı, bir kişinin ise bacaklarına krem sürdüğü görüldü. Tüm bu yardımcıların yaptığı işler dışında Sophie Monk’un bir yandan kendi bacaklarını traş etmesi ise sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Doğal bir şekilde hazırlık anını paylaşan Sophie Monk, hazırlandıktan sonra ise Ödül Törenine katıldığı şık kıyafetiyle çekilmiş bir fotoğrafını yine instagram hesabından paylaştı. Kahverengi ve sarı karışımı dekolteli elbisesiyle büyük beğeni toplayan Sophie Monk, paylaştığı fotoğrafların sonuncusunda ise çenesine bir saç parçası takarak takipçilerine ufak bir sürpriz yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz