5,8 milyon takipçisiyle Instagram’ın fenomenlerinden biri olan Sinem Kobal, beğeni rekoru kıran fotoğraf paylaşımında bulundu. Yüzündeki mutlu ifade ile dikkatleri üzerine çeken Kobal, en yakın dostlarını da poza dahil ederek onları unutmadığını gösterdi.

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik geçiren Sinem Kobal, Instagram’ı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Her paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutulan Kobal’ın son paylaşımı da Instagram’da öne çıktı. Pomeranian Boo cinsi köpekleriyle poz veren Kobal, muhteşem fiziği ve tarzı ile de ilgilerin odağı haline geldi.

Diğme ve Çitçit isimli iki sevimli dosta sahip olan Kobal, “Girls, düğme&çitçit” şeklinde bir paylaşımda bulundu. Köpekleriyle keyifli anlar yaşadığı belli olan Kobal’ın fotoğrafı, 435 yorum alırken 97,3 bin kişi tarafından da beğenildi.

Sinem Kobal’dan Mutluluk Pozu: İki Dostuyla Yan Yana!

Bu aylarda bile mayolu poz veren ve bir türlü yaza veda edemeyen Sibel Kobal, bu sefer de iki sevimli dostuyla kameraların karşısına geçti. Düğme ve Çitçit ile keyifli vakit geçiren Kobal, yeni döneme başlayabilmek için stres atmaya devam ediyor.

Güzel bir hava ve manzara eşliğinde çektiği fotoğraf, Instagram’ın konuşulan gönderileri arasında yer alıyor. Birçok takipçisinin yorum yaptığı fotoğraf, Sinem Kobal’ın yaz aylarının coşkusundan kopamadığını da gözler önüne seriyor. Havaların soğuması bile Kobal’ın tatil keyfini bozamadığı için verdiği pozlar, yaz aylarının muhteşemliğini hatırlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz