2004 yılında vizyona giren “Duvara Karşı” filmindeki sahneleriyle bir anda dünya çapında üne kavuşan Sibel Kekilli yeni bir projeyle seyircinin karşısına hazırlanıyor. Henüz resmi anlamda hiçbir açıklama yapılmadı fakat Sibel Kekilli’nin instagram sayfası bu projenin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Türkiye’de çok iyi bir üne sahip olmayan Sibel Kekilli, dünyada ise aksine oldukça popüler durumda. Son olarak dünyaca ünlü Game of Thrones dizisinde rol alarak büyük sükse yapan başarılı oyuncu 2017 yılının Ekim ayında instagram hesabını Türkiye hesapları tarafından ulaşılmasını engellemişti. Kendisine gelen tepkileri sonlandırmak için bu şekilde çözüm üreten Sibel Kekilli’nin yeni projesi başka birisi tarafından yayınlanan bir paylaşımla ifşa oldu.

Sibel Kekilli
Sibel Kekilli

Başarılı yönetmen Özcan Alper yaptığı instagram paylaşımında “Karanlık Gece” isimli projeden bahsederek Sibel Kekilli’nin de başrol oyuncusu olacağını açıkladı. Berkay Ateş’in de başrolü paylaşacağı projede Pınar Deniz, Taner Birsel ve Cem Yiğit Üzümoğlu gibi başarılı oyuncular da yer alacak. Filmin konusuyla ilgili ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Genellikle cesur sahneleriyle meşhur olan Sibel Kekilli’nin yeni projesinde ne tür bir karaktere hayat vereceği ise henüz bilinmiyor. Yakın zamanda bu konunun da aydınlanması bekleniyor. Türk vatandaşlar her ne kadar Sibel Kekilli’ye tepkili olsa da bir takım kitlenin de Sibel Kekilli’ye hayranlık duyduğu biliniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz