Yaptıkları, konuştukları ya da yazdıkları ile Türkiye’nin gündeminden hiç düşmeyen Şeyma Subaşı yeni yapacağı iş ile ilgili sosyal medya hesabından bilgi verdi.

Şeyma Subaşı, TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ile evlenmesi ve ayrılmasından sonra Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline geldi. Son yıllarda Acun’un hızla zengin olması, ayrıldığı eşine 125 bin TL nafaka vermesi de onu gündemde tutan birkaç konu belki de. Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün Acun Ilıcalı canlı yayındayken mesaj atmış ve tepkilerin odağına oturmuştu. Yeni sevgilisi ile samimi pozlar verdikten sonra eski eşine mesaj atıp para istemesi, hemcinslerinin bile çok şiddetli tepkisine neden olmuştu.

Ünlü isim Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı yeni açıklama ile yine gündeme oturdu. Yeni açıklaması ile takipçilerini de şaşırtan Subaşı’nın Youtube kanalı açtığı ortaya çıktı. Takipçilerine Youtube kanalı açtığını duyuran Subaşı “Hep soruyordunuz Şeyma ne yapar? Ne yer, ne içer? Gerçekten böyle biri mi? Yüzüne nasıl bakım yapar, kıyafetlerini nasıl seçer? diye. Hayatımı, gerçekliğimi ve zevklerimi sizinle de paylaşacağım bir YouTube kanalım var artık…” ifadelerini kullandı. Her kanal açanın ya da yeni programa başlayanın (Cüneyt Özdemir, Ahmet Hakan ..) ilk olarak Şeyma Subaşı’yı konu edinmesi belki de onu bu konuda ikna edici olmuştur. Şeyma Subaşı’yı artık Youtuber ya da sosyal medya fenomeni olarak canlı yayınlarda göreceğiz anlaşılan.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz