Şeyma Subaşı’na 1 yılın ardından dislike şoku!

0
86

Fenomen Şeyma Subaşı uzun bir aranın ardından Youtube üzerinden bir video paylaştı. Kısa sürede 600 binden fazla izlenen videoda dislike şoku yaşayan Subaşı’nın bu videonun ardından bir deha video paylaşmaması dikkat çekti.

Videoda hem İngilizce hem de Türkçe ifadeler kullanan Şeyma Subaşı’nın Amerika’da Miami’ye taşınacağı ve burada yaşayacağını açıklaması akıllara kızı Melisa’nın da Amerika’ya gidip gitmeyeceği sorularını getirdi. Subaşı, kızının İstanbul’da kalacağını ve ayda bir kez İstanbul’a gelip onu kontrol edeceğini ifade etti. Bu açıklamaların yer aldığı video takipçileri tarafından pek beğenilmemiş olacak ki videoyu izleyenlerden 6700’ü bu videoyu beğenirken, 8200’ü videoyu beğenmedi.

Şeyma Subaşı’nın bir yıl aradan sonra tekrar Youtube videolarına devam etme kararı alması bu dislike şokunun etkisiyle tekrardan bir karar değişikliği ile sonuçlanabilir. zira Subaşı bu videonun üzerinden 2 haftadan fazla bir süre geçmesine rağmen yeni video paylaşmadı. Takipçileri, Şeyma Subaşı’nın yeni videosunu merakla bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz