Acun Ilıcalı ile olan evliliği biten ve yüksek miktarda aldığı nafaka ile günlerce konuşulan Şeyma Subaşı, yazdığı kitapla da günlerce konuşulmuş ve gündemden düşmüştü ki Whatsapp’tan canlı yayında para istemesi görüntüleri ile de ülkenin gündemine gelmiş ve bir hafta boyunca konuşulmuştu. Bu olayın ardından magazin programlarında ve sosyal medyada Şeyma Subaşı çok fazla eleştiri alınca ünlü ismin sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelme çabalarına şahit olduk.

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz hafta direk dansıyla magazin medyasında gündeme gelip çokça eleştiri alınca dün bu görüntüleri bir adım daha öteye taşıyıp amuda kalktığı görüntüleri takipçilerine servis etti.

Amuda kalkma pozlarını Instagram hesabından yayınlayan Şeyma Subaşı bazı takipçileri tarafından eleştirilirken bazıları tarafından da ağza getirilmeye çalışıldı.

Şeyma Subaşı amuda kalkma

Çok tartışılacak görüntülerinin fotoğrafını “Yine yaptım” yorumuyla paylaşan ünlü ismin bu paylaşımına binlerce beğeni geldi. Ülkenin gündemini belirlemeye devam eden Şeyma Subaşı’nın önümüzdeki günlerde daha ne kadar sınırları zorlayan fotoğraflarını paylaşacağı merak ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz