Şeyma Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı TV’8’deki Gel Konuşalım programının canlı yayınındayken eski eşi Şeyma Subaşı’nın gönderdiği mesaj gündeme bomba gibi düştü. İzleyici de neye uğradığını bilemedi.

Acun Ilıcalı canlı yayında telefonunundan O Ses Türkiye’nin perde arkası görüntülerini paylaşıyordu. Tam da o arada Şeyma Subaşı’dan gelen mesaj görüldü. Mesajda “Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım” yazıyordu. Bu mesaj magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı sosyal medya platformu Twitter’de de trendler arasına girdi.

Acun selam, ne zaman görüşebiliriz

Acun’un eski eşi Şeyma Subaşı, tartışmaların ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Şeyma Subaşı “Arkadaşlar merhaba. Acun’a attığım mesajın canlı yayında çıkmasıyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Bu kimin başına gelirdi derseniz, tabii ki Şeyma Subaşı’nın başına gelirdi. Ama hayırlısı böyleymiş, yapacak bir şey yok. Bununla alakalı bir şey söylemek istiyorum. Biliyorsunuz ki bizim Acun’la beraber bir çocuğumuz var. Ve bizim konuştuğumuz bir sürü maddi manevi olay var. Bunlardan bir tanesini de canlı yayında burada açıklamak da benim kaderim diyelim. Yapacak bir şey yok. Lütfen konu başka yerlere saptırılmasın” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz