Serenay Sarıkaya, Instagram’dan yaptığı paylaşımla hayranlarında merak uyandırdı! Başarılı oyunculuğu ile ön plana çıkan Sarıkaya, Instagram’ı yoğun bir şekilde kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde hesabından kısa bir video paylaşan Sarıkaya, “Heyecan dorukta!” diyerek takipçilerini meraklandırdı.

Güzel oyuncunun paylaştığı videoda “Harekete Geç” mottosu ilgilerin odağı haline geldi. Farklı kombinleriyle videoyu hareketlendiren Sarıkaya, güzel fiziği de ön plana çıktı. Videoyu “Heyecan dorukta! Bir tahmininiz var mı? Nedir bu güp güp güp güp?” cümlesiyle gerçekleştirilen paylaşım, binlerce yorum ve beğeni aldı!

Serenay Sarıkaya’nın Paylaşımı Merak Uyandırdı!

Instagram’da yaptığı paylaşımla ön plana çıkan Serenay Sarıkaya, kısa sürede takipçilerinden yorum ve beğeni aldı. Tarzı ile hayranlarını heyecanlandıran Sarıkaya, gönderinin altına yazdıklarıyla merak uyandırdı. Ünlü oyuncu, videoda enerjik hali ile hayranlarından tam puan aldı.

Bir dönemlerin en özel yapımlarından biri olan Medcezir’de oynayan Sarıkaya, adeta dizi ile özdeşlemişti. Çağatay Ulusoy’la başrolleri paylaşmış ve hayranlarından olumlu yorumlar almıştı. Ayrıca Fi ve Şahmeran dizilerinde de başrolde yer alan Sarıkaya, başarılı oyunculuğunu devam ettirmişti.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çeken ünlü oyuncu, en son yaptığı paylaşımla heyecan uyandırarak takipçilerinden pek çok yorum aldı. İlgili gönderi 606 bin beğeni alırken 3.606 kişi de gönderiye yorum yaptı. Böylelikle gönderi, kısa zamanda Instagram’da ön plana çıkarak binlerce kişiye ulaşarak en çok izlenen videolar arasına girdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz