5 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Serdar Ortaç bir süredir oyuncu Özlem Leman Davran ile görüntüleniyor. Birlikte olduklarını tam olarak dile getirmeseler de Ortaç, yakın zamanda bir gelin adayı ile çıkabilirim diyerek iddiaları güçlendirdi.

Serdar Ortaç’ın boşandığı eşi Chloe Loughnan’dan çok farklı açıklamalar geldi. Ancak daha öncesinde Serdar Ortaç’ın magazin habercilerine söyledikleriydi. Ortaç Etiler’de sahne almıştı ve burada sosyal medyada da tepkilere neden olacak açıklamalar yaptı.

Özlem Leman Davran 
Chloe Loughnan
Chloe Loughnan ve Özlem Leman Davran

5 yıllık eşinden boşanmasının ardından kısa bir süre geçmesine rağmen Serdar Ortaç “Turp gibiyim, hatta yakında karşınıza sürpriz bir gelin adayıyla çıkabilirim. Kendisi şu an burada. O kendini biliyor” diyerek sürpriz yapabileceğini yani yeni bir aşkıyla gündeme gelebileceğini itiraf etmiş oldu. Ünlü şarkıcının kiminle ilgili konuştuğu uzun süre merak konusu olsa da kısa süre sonra gerçekte kimi kastettiği ortaya çıktı. Serdar Ortaç’ın, Özlem Leman Davran’ı kastetmiş olabileceği konuşuluyor. Ünlü besteci ve şarkıcı Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili “Allah’tan boşandık” şeklindeki açıklamasına Loughnan yanıt verdi. Loughnan “Böyle bir şey söylediğini sanmıyorum, ona sormak lazım tabii. Bizim sıkıntımız yok. Daha dün gece yemek yedik beraber” diye ecvap vermiş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz