Futbolcu Gökhan Çıra ile Ekim ayı içerisinde düğün yapan instagram fenomeni ve sanatçı Selin Ciğerci yaptığı düğün paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. 2.3 milyon aboneli instagram sayfasından son olarak kendi düğün pozuyla anne-babasının benzer bir pozunu yan yana koyan Selin Ciğerci evlilikleriyle ilgili güzel temennilerde bulundu.

Selin Ciğerci’nin paylaştığı fotoğrafta kendi düğünlerinde eşi Gökhan Çıra’ya dil çıkarttığı görülüyor. Aynı fotoğrafın yanında ise bundan 38 yıl önce anne ve babasının çekilmiş benzer bir fotoğrafı yer alıyor. Bu fotoğrafta annesinin de aynı şekilde babasına dil çıkardığını söyleyen Selin Ciğerci, paylaşım açıklamasında kendilerinin de 38 yılı sorunsuz bir şekilde devirmelerini temenni etti.

Selin Ciğerci’nin paylaştığı bu anlamlı fotoğrafa ünlülerden de güzel temenni dilekleri geldi. Demet Akalın resmi instagram hesabından paylaşıma kalp ve çiçekli bir yorumda bulunurken, Selin Ciğercinin çiçeği burnunda eşi Gökhan Çıra’da bu paylaşıma “Amin ömrüm, Allah ayırmasın. Anneminde ellerinden öpüyorum şansın bu kadarı aynı resim” şeklinde yorum yaptı.

Fotoğrafa kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Herşey bir yere kadar normal gitse de, bir takipçinin yaptığı yorum bütün sihri bozdu. Takipçisinin yaptığı yoruma çok sinirlenen Selin Ciğerci adeta takipçisinin ağzının payını verdi. Takipçisi yaptığı yorumda yakışıklı futbolcu Gökhan Çıra’nın 38 yıl sonrasını görebileceğini fakat kendisinin bugünü görmesinin zor olduğunu söyledi. Selin Ciğerci ise takipçisine “Senin akşamı göreceğin, yarına çıkacağın belli mi ?” şeklinde çıkıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz