Şarkıcı Hadise, elmaslarıyla poz verdi, takipçileri beğeni yağmuruna tuttu!

0
79

Elmaslarıyla poz veren Hadise, hayranlarından yorum ve beğeni aldı. Yakın bir zamanda bir mücevher markasının davetiyle Milano’ya giden Hadise, paylaştığı fotoğraf ile dikkatleri üzerine çekti. Kaplan desenli bir pantolon ve gömlek giyen Hadise, şık ve zarif görünümüyle Instragram’ı salladı.

Yaptığı paylaşımlarıyla takipçilerinin ilgisini çeken ve bu nedenle ön plana çıkan Hadise, geçtiğimiz günlerde yeni bir paylaşımda bulundu. Verdiği pozda pırlanta yüzüğü de bulunan Hadise’nin bu pozu, hayranlarının ünlü şarkıcıyı yorum yağmuruna tutmasına neden oldu. Gönderinin altına yazdıkları ise olay oldu!

Hadise: “Elmaslar Bir Kızın En İyi Arkadaşıdır.”

Özel hayatıyla magazin dünyasında kendisine yer bulan ve yaptığı paylaşımlarla konuşulan Hadise, son paylaşımıyla da hayranlarının dikkatini çekti. Mehmet Dinçerler ile dolu dizgin bir aşk yaşayan güzel şarkıcı, bir İtalyan mücevher firmasının ilk Türk marka elçisi olarak Milano’ya gitti.

İtalya’dan muhteşem pozlar paylaşan Hadise, bu pozları hayranlarının beğenisine sunmuştu. Bu pozların birinde ise parmağında pırlanta yüzüğü ile ilgileri üzerine çeken Hadise, paylaşımın altına “Elmaslar bir kızın en iyi arkadaşıdır.” cümlesini yazdı.

 Şarkıcının işaret parmağındaki yüzük, hayranlarının gönderiye yorum yapmasına neden oldu. Beğeni ve yorum yağmuruna tutulan gönderi, kısa zamanda Instagram’da ön plana çıktı. Hadise, paylaştığı pozda kaplan desenli gömlek ve pantolon giymiş, zarafeti ile hayranlarını hayran bırakmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz