Önceki gün Bebek’te paparazzilere yakalanan şarkıcı Göksel, bazı konulardan rahatsız olduğunu ancak mutlu olduğunu açıkladı.

Şarkıcı Göksel, kendisinden çok küçük biri ile evlenince hem sosyal medyada hem de magazin dünyasında çokça tartışılmıştı. Bu konudan hayli sıkılan Göksel, son açıklamalarında bunu açık açık dile getirdi.

Şarkıcı Göksel kaç yaşında?

Çok genç ve güzel görünen, bakımlı ve bir o kadar da 80’leri andıran giyim ve makyaj tarzıyla merak konusu olan Göksel’in yaşı 47. 25 Kasım 1971 tarihinde doğan Göksel’in boyu da 1,62. Çok uzun görünse de topuklu ayakkabı giymeyi ihmal etmiyor Göksel.

Şarkıcı Göksel kaç yaşında

“Göksel çok mutlu yazın”

Geçtiğimiz gün İstanbul’un lüks semtlerinden Bebek’te objektiflere yakalanan ünlü şarkıcıya, kendisinden yaşça küçük müzisyen sevgilisi soruldu. Bu ısrarlı sorulara “Bununla alakalı konuşmayacağım, yürüyüş yapmak istiyorum” diye yanıt veren Göksel’in muhabirleri terslemesi dikkat çekti. Terslediği muhabirlerin ısrarla peşinden ayrılmayarak “Haber için bilgi almamız lazım” sözleri üzerine de Göksel “Göksel yürüyüş yaptı, çok mutlu yazın” diyerek medya mensuplarını atlatmaya çalıştı. Gülerek yürüyüşüne devam eden Göksel’in bu konuda ne zaman açıklama yapacağı da merak ediliyor.

Göksel şarkıcı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz