Zeynep Bastık geçtiğimiz günlerde Harbiye Açık Hava Sahnesinde bir konser vermiş, bu konsere Reynmen de konuk olarak katılmıştı. İkili, birlikte Yalan şarkısını okumuş ve hayranlarının ilgisini çekerek magazin dünyasında isimlerinden söz ettiren ünlüler listesinde yer almıştı. Sözleriyle ilgi odağı haline gelen “Yalan”, yayınlanarak hayranların beğenisine sunuldu.

Bastık’ın Harbiye Açık Hava Sahnesindeki konserine eşlik eden isim Reynmen oldu. “Yalan” şarkıları yayınlanan Bastık ve Reynmen ikilisi, şarkıyı sahnede birlikte söyledi. Konserde Reynmen, ilginç ve dikkatleri üzerine çeken kostümüyle çok konuşulmuştu. Ayrıca Zeynep Bastık da hayranlarının sevdiği 30’a yakın şarkısını muhteşem bir performansla seslendirmişti.

Reynmen ft. Zeynep Bastık – Yalan ( Official Video )

Reynmen ve Zeynep Bastık’ın Yayınladıkları “Yalan” Şarkısı

Harbiye Açık Hava Sahnesinde geçtiğimiz günlerde konser veren Zeynep Bastık, şarkıları ve performansıyla hayranlarından tam puan aldı. Ayrıca konsere konuk şarkıcı olarak katılan Reynmen de hem kostümü ile hem de Bastık’a şarkılarda eşlik etmesiyle çok konuşuldu. İkili, birlikte “Yalan” şarkısını da seslendirdiler. Bunun dışında da pek çok şarkının seslendirildiği konserde, özellikle “Yalan” şarkısı hayranların beğenisine sunuldu.

Reynmen ve Zeynep Bastık

“Yalan”ın klibi ise 24 Eylül’de yayınlandı. Oldukça yakın bir tarihte yayınlanan klip, Bastık ve Reynmen hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Şimdiden Youtube trendlerinde yerini alan ve ön plana çıkan klibin, ilerleyen zamanlarda çok daha fazla dinlenmesi ve beğeni yağmuruna tutulması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz