Ömür Gedik erkek cinsel organıyla dikkat çekmek istemiş.

Ünlü yazar ve sanatçı Ömür Gedik dün paylaştığı bir kare ile gündeme oturmuştu. Aynı zamanda sosyal faaliyetlerde de adını çokça duymaya alıştığımız Ömür Gedik’in bu paylaşımı Twitter’ı salladı. Saatlerce trendlerde kalan ünlü ismin neyi amaçlayarak bu paylaşımı yaptığı da belli oldu.

“Et yemek iktidarsızlık yapıyor”
Gedik’in veganlık konusunda farkındalık yaratmak için bu paylaşımı yaptığı ortaya çıktı. Daha çok et tüketiminin daha çok hayvanın kesilmesine neden olacağından hareketle, parası olanların et yemeği olmadan sofraya oturmadığını da ifade eden Gedik, “Ülkemiz bilmeli ki et yemek iktidarsızlık yapıyor. Bu akşamdan başlayın derim” paylaşımı ile aslında erkek cinsel organı paylaşımı ile ne yapmak istediğini de açıklamış oldu. Ünlü isim amacına ulaştığını da sosyal medya hesabından “Dikkatinizi çektiğime göre” ifadesiyle belli etti.

Ömür Gedik’in anlatmak istediği aslında etin iktidarsılık yaptığı, otunsa daha sağlıklı bir cinsel yaşama vesile olacağı şeklindeydi. Bu imayı anlmayan birçok kişi, Gedik’in paylaşımından cinsel içerikli ima çıkarınca ortalık bir anda karışmış ve ünlü sanatçı hakkında ağıza alınmayacak yorumlar yapılmıştı.

Ömür Gedik”in Twiitter hesabından yaptığı paylaşım, cinsel organa benzetilen bir muzun üzerinde “Et yemek iktidarsızlık yapabilir. Daha iyi seks ister misiniz? Vegan olun” yazısını paylaşmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz