Okan Bayülgen fenomenlere fena yüklendi!

0
88

Ünlü sunucu Okan Bayülgen Haber Global’de yayın yapan Buket Aydın’ın Tarafını Seç adlı programına katıldı. Burada yaptığı fenomen nitelemesi birçok kişi tarafından tepkiyle karşılanırken, Okan Bayülgen’in açıklamalarını yerinde bulanlar da oldu.

Son yıllarda uçuk kazançlarıyla konuşulan fenomenlerle ilgili “Hepsi çöp, hepsi zavallı” diye açıklamada bulunan ünlü sunucu Okan Bayülgen’in bu açıklamaları sosyal medyada gündem oldu. Bayülgen’e sahip çıkanlar olduğu gibi, bu nitelemeyi kabul edilemez bulanlar da var. Peki, Okan Bayülgen ne dedi de Türkiye gündemine geldi?

Bir dönem Kanal D’nin ana haber bültenini sunan Buket Aydın şimdilerde Haber Global’de ‘Tarafını Seç’ adlı programı sunuyor. Aydın’ın konuğu yılların sunucusu Okan Bayülgen ve ünlü şarkıcı Gülben Ergen’di. Son yılların en popülerleşen meslekleri arasında yer alan Influencer’lık ya da diğer bir ifade ile sosyal medya fenomenliği üzerine konuşan Bayülgen, sosyal medyadaki fenomenler için “Hepsi çöp, hepsi zavallı” yorumunda bulundu.

Sanat camiasına da çattı

Okan Bayülgen, fenomenlerin sadece bazı aplikasyonlar var olduğu sürece geçerliliğini koruduğunu ifade ederek son dönemlerde bu tip işlere bulaşan sanatçılardan ise utanç duyduğunu söyledi.

Onlar çöp, hepsi çöp

Okan Bayülgen açıklamalarında daha da sertleşerek fenomenlik yapan sanatçıları da fena halde kızdıracak nitelemelerde bulundu. Bayülgen “Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil. Ve sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence.” Şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz