Oğuzhan Koç’un mutluluğu kısa sürdü. Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç çiftinin 2016 yılında başlayan ve birçok kişinin kıskandığı birliktelikleri sessiz sedası sona erdi. 2019 yazının başında çiftin çok kısa süre içerisinde evleneceklerine dair haberler dahi çıkmıştı. Şimdi herkes çiftin neden ayrıldığını merak ediyor. 

Bebek Ziyaretinde Oğuzhan Koç’un Yanında Yoktu

Birlikte olmayan başladıktan sonra birçok platforma beraber gitmelerine rağmen Berfu Yenenler’in doğumundan sonra Oğuzhan Koç’un yanında sevgilisi Yağmur’un olmaması magazin dünyasında ses getirmişti. Eser Yenenler’in bu mutlu gününde sevgilisi Oğuzhan ile birlikte hareket etmeyen Yağmur Tanrısevsin ayrılık iddialarını güçlendirmişti.

Instagram Hesaplarında Temizlik Başladı

Uzun zamandır çiftin birlikte olmadıkları yazılıp çiziliyordu. Oğuzhan Koç ya da Yağmur Tanrısevsin ayrılık iddiaları ile ilgili açıklama yapmıyordu. Bu konu ile ilgili ilk gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin, sosyal medya hesaplarında bir temizliğe gitti. Yağmur Tanrısevsin ’in sosyal medya hesaplarında artık Oğuzhan Koç’la olan fotoğrafları bulunmuyor. 

Yağmur Tanrısevsin

Buna karşılık bir hamle de Oğuzhan Koç’tan geldi. Oğuzhan Koç tıpkı Yağmur Tanrısevsin gibi beraber oldukları kareleri Instagram hesabından sildi. Çiftin henüz birbirini takipten çıkarmamış olması ile kafaları karıştırıyor. Çiftin birbirlerine olan saygılarından dolayı takipten çıkmadıkları da söyleniyor.

Ayrılığın Sebepleri Netleşmeye Başladı

Büyük aşkın bitmesine yol açan sebepler bir bir ortaya çıkmaya başladı. İlişkilerinde 4. yıla girmelerine rağmen çiftin henüz evlilik konusunda bir çalışma yapmaması ailelerin sabrını taşırdı. Özellikle Yağmur Tanrısevsin’in ailesi yakın zaman evlilik istiyor ve bu konuda Yağmur’a baskı uyguluyordu. Yağmur Tanrısevsin ise bu konuda Oğuzhan Koç’u ikna etmeye çalışıyordu. 

İlişkisinin zarar görmemesi için İstanbul dışından ve özellikle yurtdışından gelen teklifleri değerlendiremeyen Yağmur Tanrısevsin, Oğuzhan Koç’un evliliği geciktirmesine daha fazla dayanamadı. Ailesi ile sevgilisi arasında kalan Yağmur Tanrısevsin, iş konusunda da kendi adımını atamıyor ve daha doğrusu önünü göremiyordu. Henüz iki taraftan da ayrılık ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Ancak çiftin bir müddet suskun kalacağı ve sadece işlerine odaklanacağı tahmin ediliyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz