O Ses Türkiye’de Hadise göz yaşlarına hakim olamadı

Hadise
Hadise

Türkiye’nin en çok izlenen yapımlarından biri olan O Ses Türkiye’de 22 Kasım cuma akşamı yayınlanan bölümde ünlü şarkıcı Hadise’nin ağladğı anlar çok konuşuldu. Dilara isimli yarışmacı ile ilgili tanıtımın geçtiği sırada ünlü şarkıcı Hadise araya girerek erkek kardeşi ile ilgili müjdeli haberi verdi.

Ünlü şarkıcı Hadise’nin canlı yayında hala olduğunu açıklaması, programa damga vurdu. Ajda Pekkan, Beyazıt Öztürk, Murat Boz gibi isimlerin hazır bulunduğu yarışma programının en dikkat çeken anları Hadise’nin hala olduğunu açıkladığı anladı.

Gözyaşları içinde hala olduğunu açıkladı
Gözyaşlarını tutamayan Hadise ailenin önemine vurgu yaparak “Benim de bir erkek kardeşim var, 15 dakika önce doğuma girdiler baba oldu. O yüzden çok heyecanlı ve duygusalım. Hala olacağım. Çok duygusalım orda olmak isterdim. Yarın da çekim olduğu için gidemiyorum. O yüzden birazdan bir resim gelir de ben mutlu olurum” dedi.

Acun Ilıcalı’dan “Çekimleri iptal ederim” jesti
Ünlü şarkıcı Hadise’nin ağlamasına çok üzülen yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ‘O Ses Türkiye çekimi iptal ederim’ dedi. Ilıcalı, “Eğer sen çekimi iptal edin diyorsan ben vallahi ederim. Bizim için senin mutluluğun o günkü çekimden çok daha önemli” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı’nın sözlerinin ardından daha da duygusallaşan Hadise, ağlayarak şunları söyledi:

“Her aile tabiki bir süreçten geçer. Ben hiç bir zaman kendi ailemle ilgili detaylara girmedim. Zaten kimseyi de ilgilendirmez benim ailemdeki sorunlar. Ama göz önünde olunca bazı açıklamalar yapmak zorunda kalıyorsunuz. Ben geçen yıl sosyal medyamdan bir açıklama yaptım. Ondan sonra tabii ailece bir süreçten geçtik. Her ailede olduğu gibi. Ben göz önünde olduğum için ben yazılıyorum konuşuluyorum. Bu bebek de bu aileye çok iyi gelecek diye düşünüyorum. O yüzden çok mutluyum. Bebeğimizin ismini de açıklamak isterim. Adı Melik Hamza. Çocuk doğmadan şımarttım çocuğu, çok heyecanlıyım. Ben O Ses Türkiye’de kendimle ilgili şeyleri açıklamayı sevenirim. Burayı ailem gibi gördüğüm için bazen içimi dökmeyi, ağlayamayı seviyorum. Bazı insanlar sevmez ama ben böyleyim”

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir