niperi şahinkaya Kerem Bursin

niperi şahinkaya Kerem Bursin

Nilperi Şahinkaya’dan “Öpüşme” Açıklaması

Milyonların büyük merakla izlediği dizi ya da filmlerdeki özel sahnelerin perde arkası her zaman merak konusu oluyor. Oyunculara yöneltilen “öpüşme” soruları, yeni polemiklere de zemin hazırlıyor. Kerem Bursin’in öpüşme sahneleri ile ilgili olay sözlerine Nilperi Şahinkaya’dan cevap gecikmedi.

Kerem Bursin’den “Ağzı Kokuyordu” Açıklaması

Kerem Bursin; geçen günlerde Zeynep Ocak tarafından yönetilen “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” isimli YouTube kanalına konuk olarak katıldı. Yarım milyona yakın kişi tarafından izlenen programda fenomen oyuncuya oynadığı dizilerdeki öpüşme sahneleri de soruldu. Bu konuda içtenlikle açıklama yapan oyuncunun öpüşme sahneleriyle ilgili verdiği cevaplar magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Kerem Bursin öncelikle büyük çıkış yaptığı “Güneşi Beklerken” dizisinden bahsetti. Dizinin yayında olduğu sürede öpüşme sahneleri ile her hafta olay olan Kerem Bursin, set arkadaşı Hande Doğandemir’le ilgili güzel ifadeler kullandı. Uzun zaman geçmesi nedeniyle çok hatırlamadığını belirtmesine rağmen rol arkadaşının ağzının kokmadığını vurgulayan Kerem Bursin’in sonraki açıklaması ile herkesi şok etti.

Nilperi Şahinkaya Soğanlı Dürüm Yiyordu Ve..

Bir BLU TV yapımı olan “Yaşamayanlar” dizisinde de rol alan yakışıklı oyuncu, burada da öpüşme sahnelerinin olduğunu söyledi ve ağzındaki baklayı çıkarttı. Dizide başrolü paylaştığı Nilperi Şahinkaya’nın “soğanlı dürüm” yedikten sonra öpüşme sahnesine davet ettiğini belirten oyuncu, Nilperi’nin ağzı kokarken öpüştüğünü ima etti. Programın yayınlanmasından sonra magazin programlarında kendisine günlerce yer bulan bu açıklamaya Nilperi Şahinkaya’dan ne cevap geleceği merak ediliyordu.

Nilperi Şahinkaya Soğanlı Dürüm Yiyordu Ve..

Nilperi Şahinkaya suskunluğunu sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile bozdu. Kerem Bursin’in “soğanlı sarımsaklı” açıklamasını kabul etmeyen güzel oyuncu, bunun sadece bir espri olduğunu belirtti. Öpüşme sahnesinden önce sete tavuklu dürüm geldiği belirten Şahinkaya, kesinlikle içerisinde soğan ya da sarımsak olmadığını söyleyerek Kerem’le beraber dürümü yediklerini vurguladı.

Açıklamasının son bölümünde Kerem Bursin’in açıklamaları üzerine yıpratıcı yayın yapan magazin kanal ve sitelerini kast ederek “çirkin çirkin manşetler okudum. Bu manşetleri atanları kınıyorum” şeklinde serzenişte bulundu. Oyuncunun paylaşımına takipçilerinden büyük destek geldi. Şahinkaya’nın açıklamasından sonra Kerem Bursin tarafından yeni bir açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diziler

Dizilerden haberler

Star TV’nin Yeni Dizisi; Sefirin Kızı

Başrollerini Neslihan Atagül ve Enginakyürek’in canlandırdığı Sefirin Kızı dizisi merakla bekleniyor. Dizinin yapımcılığını NGM ve O3 medya üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Emre Karakuşak oturuyor. Senaristler ise Ayşe Ferdan Eryılmaz ve...

Ekim Ayının en çok izlenen dizileri

Ekim ayı bazı dizilerin sonu olurken, bazı dizilerin ise patlama noktası oldu. Yeni sezonun başlaması ile ekranlarda hem geçen sezonun beğenilen dizileri devam etti, hem de ekranlara birçok yeni dizi...

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in Yeni Dizisi Azize

Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi, son zamanların en merakla beklenene dizilerinden bir tanesi oldu. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yanı sıra Mustafa Yıldıran ve Mustafa Avkıran...

Çukur Dizisine Dava Açıldı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve fenomen bir dizi haline gelen Çukur, son günlerde gündemden düşmüyor. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstengil, Öner Erken, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin...