Muharrem İnce’den yandaş kanallara gönderme

Muharrem İnce
Muharrem İnce

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’den, kendisine destek çıkan yandaş medyaya çağrı. “Yandaş medya senden gelecek rahmet Allah’tan gelsin”

Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın, Ak Parti’ye yakın bir gazeteci olan Talat Bulut’u kaynak göstererek köşesine taşıdığı “Erdoğan ile görüşen CHP’li” yazısında, görüşen kişinin Muharrem İnce olarak açıklanmasının ardından CHP’de sular durulmadı. Muharrem İnce bu iddiaları sert bir dille yalanlarken, hem partisindeki çeteyi hem de genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedefine koydu. Yalova’da kendi köyünde basın mensuplarına yaptığı açıklamalar yandaş medya tarafından da canlı olarak verildi. Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde 107 miting yapan ancak bu kanallar ve gazeteler tarafından görülmeyen Muharrem İnce, bu konuda yandaş medyanın desteğini bir anda alıverdi. CHP’yi bölme projesi olarak Muharrem İnce’ye yöneltilen sosyal medyadaki eleştirilerin ardından, Muharrem İnce, kendi hesabından bu konuya da açıklık getirdi.

Muharrem İnce Twitter hesabından şunları paylaştı:

“Bu olay sonunda bana iftira atıldığı, kumpas kurulduğu bütün gerçekliğiyle ortadadır. Şimdi CHP yönetiminin yapması gereken partimizin içindeki o iftiracıyı bulup cezalandırmasıdır. O kişiyi bulmazlarsa aynı iftira ile kendileri karşılaştıklarında şaşırmasınlar.

Cumhurbaşkanlığı kampanyasında 107 miting yaptım. Yandaş medyada tek satır haber olmadım. Bugün yandaş medya beni pek sever oldu. Geçmişte beni yazmayarak, bugünse yazarak bana zarar vermeye devam ediyor. Yandaş medya senden gelecek rahmet Allah’tan gelsin.”

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir