Çocuk Gelin olarak tanınan Meltem Miroğlu aynı canlandırdığı karakter gibi kendisinden yaşça çok büyük biri ile evlenerek Amerika’ya yerleşmişti. Takipçisinin sosyal medya üzerinden Ay Yapım’dan teklif gelse Türkiye’ye döner misiniz? Sorusuna Miroğlu evet yanıtını verdi.

Meltem Miroğlu geçtiğimiz haftalarda da sosyal medya hesabından paylaştığı üzgün fotograflarıyla gündeme gelmişti. Kendisinden yaşça büyük biri ile hatta kendisini evlatlık alan biri ile evlendiği ortaya çıkan ünlü oyuncunun Türkiye’ye neden gelmediği de sorgulanıyordu. Aile ortamında mutlu olmadığı yönünde yorumların yer aldığı paylaşımında bir takipçisi kendisine soru yöneltti. Bu soruya olumlu yanıt veren ve Türkiye’ye gelmek istediğini belirten Meltem Miroğlu’na Ay Yapım’ın teklifte bulunup bulunmayacağı merak ediliyor.

Meltem Miroğlu kocası

Meltem Miroğlu aynı canlandırdığı karakter gibi kendisinden yaşça çok büyük biri ile evlenerek Amerika’ya yerleşmişti. Takipçisinin sosyal medya üzerinden “Ay Yapım’dan teklif gelse Türkiye’ye döner misiniz?” Sorusuna Miroğlu “evet” yanıtını verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz