Bir süre önce Melisa Aslı Pamuk ile Nisan ayında başlayan ilişkisini düğünle taçlandırmaya hazırlanan Beşiktaş’ın milli futbolcusu Oğuzhan Özyakup’un model Funda Aksu’ya mesaj attığı ve ısrarcı olduğu iddia edilmişti. Mesajlar ise Funda Aksu tarafından ifşa edilmişti. Çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Oğuzhan Özyakup bu iddiaları reddetti.

Yaklaşık 6 aydır aşk yaşayan çift ilişkilerini nikah masasına taşımak üzereydiler. Üstelik Melisa Aslı Pamuk ve Oğzuhan Özyakup’un aileleri tanışmış hatta Pamuk ile görümcesi birlikte tatile çıkmışlardı. Bir süre önce Pamuk ile ilişki yaşayan Özyakup’un model Funda Aksu’ya mesaj attığı sosyal medyaya yansımıştı. Instagram üzerinden atıldığı iddia edilen mesajları yayınlayan Aksu Oğuzhan Özyakup tarafından gelen ‘’Cevap verecek misin?’’ mesajını ‘’Bu da ardından gelen gol’’ notuyla paylaşmıştı. Hakkında çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Özyakup iddiaları reddetmiş ve hukuki süreç başlatacağını duyurmuştu.

Melisa Aslı Pamuk

İddiaları reddeden Özyakup fotoğraflar hakkında photoshoplu olduğunu söylemişti.

Tüm bu olayların ardından bir süredir aşk yaşadığı Oğuzhan Özyakup ile evlecekleri iddia edilen Pamuk, geçtiğimiz günlerde muhabirler tarafından gelen soruları ‘’Çok teşekkür ederim.’’ Diyerek cevapsız bırakmıştı. Pamuk’un bu sessizliği hayranları tarafından merak edildi. Pamuk sorulardan mı kaçıyor, bir şey mi gizliyor gibi ihtimalleri düşünen hayranlarının konu ile ilgili merakları sürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz