Instagram’da 1 milyon takipçiye sahip olan ünlü şarkıcı Mabel Matiz, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla hayranlarının ilgisini çekti. Doğayla baş başa kaldığı fotoğrafları Instagram hesabından paylaşan Matiz, doğanın sevimli canlılarına da fotoğraflarında yer verdi.

Sesi ve karakteriyle milyonlarca insanın sevgisini kazanan Mabel Matiz, Instagram’ı kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Konserlerinden ve gündelik hayattan pozlarını hesabı üzerinden paylaşan Matiz, güzel yorumlarla ve binlerce beğeni ile karşılanıyor.

Geçtiğimiz günlerde “Biraz da toprak ana” başlığıyla birkaç fotoğrafı birden paylaştı. Seri şeklinde paylaştığı fotoğrafların ilkinde göz alıcı rengiyle dikkatleri üzerine çeken bir çiçek bulunuyor. Ardından kısa bir göl videosu paylaşan Matiz, kendi pozunu en sona sakladı. Hayranlarından güzel yorumlar alan Mabel Matiz, paylaşımıyla Instagram’da ön plana çıktı.

Mabel Matiz: “Biraz da Toprak Ana”

“Biraz da toprak ana” başlığı ile bir dizi fotoğraf ile video paylaşımında bulunan Mabel Matiz, yine Instagram’ı paylaşımıyla salladı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Matiz’in son paylaşımı 19 bin kişi tarafından beğenildi. Ayrıca paylaşıma 214 kişi de yorumda bulundu.

Mabel Matiz, bilindiği üzere konserlerine başlamış ve hayranlarına muhteşem şarkılarını seslendirmişti. En son konserini Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda gerçekleştiren Matiz, hayranlarından olumlu tepkiler aldı. Pandemi dönemindeki yasakların ardından yaptığı konser, yoğun bir ilgiyle karşılandı. Bu ilgi, ünlü şarkıcının kendisini çok daha keyifli hissetmesini sağlamış gibi duruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz