Şimdiye dek yayınlanan tanıtımları ile milyonlarca izleme alan ve popülerliği yüksek Diriliş dizisini seven kişilerin büyük merakla beklediği Kuruluş Osman, Hollywood yapımlarını aşan prodüksiyonuyla parmak ısırtacak gibi görünüyor. Başta Burak Özçivit olmak üzere, Kuruluş Osman oyuncuları, dağda günlerce kamp yaptı. Kendi barınaklarını inşa eden ekip, geceleri nöbet tuttu. Yapım, televizyon tarihimizin en başarılı dizilerinden olan ve tüm dünyada popüler olan Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı olan Mehmet Bozdağ’a, yönetmenliği Metin Günay’a ve başrolü ise, Osman Bey karakterine hayat verecek olan Burak Özçivit’e ait olan Kuruluş Osman, 20 Kasım Çarşamba günü saat 20:00’de ATV kanalında seyirci ile buluşacak.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, 1984 yılının Aralık ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Gazianteplidir. Kazım İşmen Lisesinden mezun olduktan sonra oyuncu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümüne kayıt olmuş ancak halen mezun olamamıştır.

Oyuncu, 2003’te Best Model of Turkey isimli yarışmaya katılmış ve “Gelecek Vadeden” ödülünü almıştır. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans’la çalışmaya başlamıştır. Daha sonra mankenliği bırakmıştır.

Yakışıklı oyuncu, 2005’te Best Model of Turkey yarışmasına tekrar girmiş, “Best Model of Turkey” olarak seçilmiştir. Daha sona ise, Best Model of The World’e katılan oyuncu, dünyanın en iyi 2. mankeni seçilmiştir.

İlk oyunculuk tecrübesi ise, Eksi 18 adlı dizide genç komiser Murat karakteri ile olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz