Engin Altan Düzyatan’ın kendi sosyal medya hesabından paylaştığı pozu oldukça konuşuldu.

Başarılı bir çok yapımın ardından son olarak Kurşun dizisinde Savcı Orhan Atmaca rolü ile ekranlarda gördüğümüz Engin Altan Düzyatan’ın Instagram’dan paylaştığı son fotoğrafa beğeni yağdı. Yeni dizisindeki Savcı Orhan rolü için sakallarını kesen Düzyatan’ın hayranları yakışıklı oyuncunun yeni imajına alışmakta güçlük çekti. Düzyatan’ın otoparkta çekilmiş parkalı fotoğraf karesi ise hayranları tarafından tam not aldı.

Çok sayıda Arap hayranı olduğunu bilinen Düzyatan’ın Arap hayranları da pozun altına yorum bıraktı. Yakışıklı oyuncunun son fotoğrafını beğenenler arasında ünlü oyuncu Nurgul Yeşilçay da dahil olmak üzere pek çok ünlü isim vardı.

Oyunculuk performansının yanı sıra özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çeken Düzyatan’ın baldızı Aslışah Alkoçlar ile pozları magazin medyası tarafından çok kere paylaşıldı. Magazin basının yakından takip ettiği yakışıklı oyuncu ile baldızının fotoğrafları ise paylaşılma rekorları kırdı. Fotoğraftan iyi bir ilişkileri olduğu anlaşılan Engin Altan Düzyatan ile baldızı Aslışah Alkoçların pozları, oyuncunun hayranları tarafından oldukça beğenildi. Bir aile samimiyetinin yansıdığı fotoğraflar magazin basını tarafından paylaşılmasının ardından oldukça güzel yorumlar aldı. Düzyatan’ın eşine ve eşinin ailesine düşkünlüğü ise zaten biliniyor. Baldızı Aslışah Alkoçlar ile samimi bir ilişki kurması ise hayranları tarafından takdir yorumları aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz