Geçtiğimiz günlerde ismi, ünlü manken Sara Sampaio ile ihanet iddialarına karışan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’in arabasını yeniledi. Tatlıtuğ, modacı eşi Dizer’e 900 bin TL’lik, sıfır kilometre Land Rover Discovery marka cip hediye etti. Bu pahalı hediye, sosyal medyada gündeme oturdu. Modacı eşi Başak Dizer ise, hediye karşısında çok mutlu olurken, eşi ile beraber İstanbul gecelerine çıkmayı da ihmal etmedi.

Genç ve yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 tarihinde, beş çocuklu ailenin bir ferdi olarak Adana’da doğmuştur. Oyunculuk ve mankenlik yapmadan önce ise, uzun bir süre basketbol spor dalı ile uğraşmıştır.

Adana’da Fiskobirlik, Çukurova ve Tarsus Amerikan klüplerinde amatör basketbol kariyerine başlamıştır. İstanbul’a geldikten sonra ise, profesyonel şekilde basketbol oynamaya başlamıştır. Ülkerspor ile başlayan macerası, Beşiktaş ve Fenerbahçe basketbol klüplerinde devam etmiştir. Ancak Beşiktaş’ta olduğu sıralar, antreman çalışması yaparken sakatlanmış ve basketbol hayatını bitirmiştir. Annesinin desteği ile de 2 yıl mankenlik yapmıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ

Yakışıklı oyuncu, ilk olarak Gümüş dizisindeki Mehmet karakteriyle tanınmıştır. Ardından Menekşe ile Halil dizisinde Halil karakterini canlandırmıştır. 2008 yılında Aşk-ı Memnu dizisinde Beren Saat ile başrolü paylaşmıştır. 2013 yılının Mart ayında ise, İlker Ayrık ile Akbank reklamında oynamıştır. 2014 yılının Şubat ayında ise, Star TV’de ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrol oynamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz