İrem Sak’tan sosyal medya açıklaması

İrem Sak
İrem Sak

Güldür Güldür Show, Yalan Dünya, Dedemin Fişi gibi pek çok popüler yapımda rol alan genç oyuncu en son Bir Aile Hikayes isimli dizi ile ekranlara gelmişti.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan İrem Sak, yaptığı eğlenceli ve komik paylaşımlarla hayranlarının sempatisini kazanmıştı. En son Fatih Bulut’un seslendirdiği ‘’Çok Sevdim Yalan Oldu’’ isimli şarkıya çektiği komik video ile gündeme gelen Sak, hayranları tarafından yakın takibe alınmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Karlar Ülkesi 2’nin gala gecesine katılan İrem Sak, sıkı bir animasyon hayranı olduğu söyledi. Animasyonları bir çok filmden daha fazla sevdiğini itiraf eden Sak, animasyon filmleri daha fazla benimsediğini aktardı. Gündeminde yeni bir proje olmadığını söyleyen güzel oyuncu bu sıralar inzivaya çekilmenin kendisi için daha doğru olduğunu anlattı.

İrem Sak

Sosyal medyada oldukça aktif olarak vakit geçiren Sak, bir süre önce kendisine gelen taciz mesajlarını ifşa etmesi ile ilgili kendisine gelen soruyu ‘’Yine komediye vurdum, sosyal medya tacizleri beni rahatsız etmiyor. Mesajların birçoğunu okumuyorum sadece komik olanları arada paylaşıyorum kontrol ettiğimi belirtmek için.’’ Şeklinde cevap verdi. Bu tür mesajların kendisini rahatsız edip etmediği sorulduğunda güzel oyuncu, “Yazsınlar, laf atsınlar onlardan rahatsız olmam.’’ Diyerek sözlerine “Beni etkilemelerine izin vermem, sapıklık, takip derecesine çıkmadığı ve tehlikeli olmadığı sürece ilgilenmem.’’ Şeklinde devam etti.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir