İrem Derici, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde yaptığı konserden kareleri, Instagram hesabından sevenleriyle paylaştı. Beyaz Show’da yıllar önce Harbiye’de konser vermek istediğini ve bunun kendisinin hayali olduğunu ifade eden Derici’nin hayali gerçekleşti. İrem Derici hem şarkıları hem de konserde giydiği kostümleriyle ilgilerin odağı haline geldi.

Geçtiğimiz günlerde, organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon’un üstlendiği “Harbiye Yıldızlı Geceler” konser serisi dahilinde hayranlarıyla Harbiye’de buluştu. 150 kişilik bir ekiple provalarını 2 ay öncesinden yaptığı konser, İrem Derici’nin duygusal anlar yaşamasına neden oldu. Konser için 24 şarkılık bir repertuar hazırlayan Derici, hayranlarının sevdiği şarkıları muhteşem bir performans eşliğinde seslendirdi.

İrem Derici

İrem Derici’nin Hayali Gerçek Oldu!

Konser sırasında rapçi Sefo ile prodüktör Alper Atakan’ı da ağırlayan İrem Derici, gerek kostümü gerekse şarkılarıyla ilgilerin odağı haline geldi. Gördüğü ilgi karşısında gözyaşlarını tutamayan Derici, Harbiye’de konser vermenin kendisinin hayali olduğunu ifade etti. Hayranları sayesinde hayallerinin gerçek olduğunu da sözlerine ekleyen Derici, hayranlarını performansı ve şarkılarıyla coşturdu.

İrem Derici konseri

Görse şovlar ve sahnesi için tam 450 bin lira harcayan Derici, pandemi sonrasında yaptığı konserlerde cebinden de para koyarak gerçekleştirdiğini belirtti. Hiçbir zaman yatları ve katları olmadığını, aynı arabayı kullandığını ifade eden Derici, işine saygısı olduğunu ve harcadığı paraların da bu saygının sonucu olduğunu sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz