Hande Erçel, Tarzı ve Cüretkâr Pozuyla Instagram Dünyasını Salladı!

Hande Erçel

Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel, Instagram’da tarzını öne çıkaran bir fotoğraf paylaştı. Uzun çizmeleri, gömlek ve kaban ile oluşturduğu kombini, hayranları tarafından oldukça beğenildi.

Karizmatik oyuncu Kerem Bürsin ile dolu dizgin bir aşk yaşayan Hande Erçel, magazin dünyasının konuşulan isimleri arasında. Sen Çal Kapımı dizisi ile ilgilerin odağı haline gelen Erçel, Instagram paylaşımlarıyla da hayranlarından güzel yorumlar alıyor.

Hande Erçel, Instagram’da farklı açılardan çekilen pozlarını hayranlarına sundu. Kısa sürede binlerce yorum alan paylaşım, Instagram’da ön plana çıkmayı başardı. Ayrıca son gönderisi, diğer paylaşımlarıyla yarışacak istatistiklere sahip.

Hande Erçel

Ünlü Oyuncudan Beğeni Rekoru Kıran Paylaşım “Yok Böyle Güzellik!” Dedirtti!

24,7 milyon takipçisiyle Instagram’ın en konuşulan isimlerinden biri olan Hande Erçel, yeni bir paylaşımda bulundu. Güzelliği ile dillere destan olan ünlü oyuncu, Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla magazin dünyasını sarsmaya devam ediyor.

Açık renk şortu ve kombini ile uyumlu takılarıyla göz alıcı bir görünüm sergileyen Erçel, beğeni rekorları kıran paylaşımıyla Instagram’da ön plana çıktı. Erçel’in paylaşımı 17 bin küsur beğeni aldı. Öte yandan fotoğrafa 2,8 milyon kişi de yorum yaptı.

Hande Erçel Foto instagram

Bilindiği üzere Erçel’in gönderilerinde yorum sayısı bir hayli fazla. En son paylaşımında da bu durum değişmedi. Hayranları, Erçel’e ve tarzına olumlu yorumlarda bulundu. Ayrıca ünlü oyuncuya sevgisini dile getiren takipçileri de hislerini gönderi altında paylaştı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir