Uzun süredir sevgilisiyle evlilik sürecine girip girmediği tartışılan ve birçok spekülasyon ortaya atılan Hadise, mutluluk dolu pozlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Kişisel İnstagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla tekrardan gündeme gelen başarılı şarkıcı, tarzıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.

İnstagram hesabından güneş gözlüklü fotoğrafını paylaşan Hadise’nin paylaşımı anında takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Hadise’nin gülümseyerek paylaştığı bu fotoğrafa takipçileri tarafından mutluluk temennisi olan yorumlar yapıldı. Ayrıca takipçileri, Hadise’nin tarzına da vurgu yaparak; güzel şarkıcının her zaman olduğu gibi ışıltıyla parladığının altını çizdi.

Ellerine Takipçilerinden Büyük İlgi

Ünlü oyuncunun bazı takipçileri ise ne kadar zayıfladığına vurgu yaptı. Fotoğrafta elleri görünen Hadise’nin elleri de takipçilerinin övgülerinden nasip aldı. Birçok takipçisi “Ellerin çok güzel”, “Maşallah ellerin pürüzsüz” yorumlarını yaptı.

Hadise

Öte yandan Mehmet Dinçerler’le aşk yaşayan Hadise’nin evliliğe hazırlandığı iddia edilmeye devam ediyor. Konuya ilişkin Hadise kanadından herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da konu, gündemdeki yerini koruyor. İddiaya göre Hadise, Mehmet Dinçerler’in ailesi tarafından istenmeyen gelin olarak ilan edildi.

Her ne kadar iddialara cevap vermemiş olsa da Hadise’den son derece ince bir hareket geldi. Sevgilisinin kardeşi Tuğba Dinçerler, yakın bir tarihte nişan yaptı. Sevgilisinin kardeşinin nişanına çiçek gönderen Hadise’nin bu hareketi magazin kulislerinde nezaket dolu hareket olarak yorumlandı. Hadise’nin magazin gündemini sallayan istenmeyen gelin iddiaları hakkında açıklama yapması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz