Gülben Ergen’den Mutlu Aile Pozu

Güzel şarkıcı Gülben Ergen, son dönemde sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak rol almasının dışında çocuklarıyla kurduğu iletişimle de dikkatleri üzerine çekiyor. Çocuklarıyla birlikte olduğu fotoğrafları sık sık kişisel sosyal medya hesaplarından yayınlayan Ergen, son olarak “Hafta Sonu Planları Toplantısı” notuyla fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Günel Ergen’in üç oğlu olan; Güney, Ares ve Atlas’ın gülümsemeleri dikkat çekerken, paylaşıma ünlü şarkıcının takipçileri tarafından yoğun ilgi gösterildi. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa, yüzlerce yorum geldi.

Takipçileri, başarılı şarkıcının yapmış olduğu paylaşımın altına; “3 Aslan”, “Maşallah Size”, “Allah Korusun”, “Gülen Yüzünüz Asla Solmasın” gibi yorumlarla temennilerini iletti. Ayrıca Gülben Ergen’in çocuklarıyla kurduğu güçlü iletişime de vurgu yapan İnstagram kullanıcıları, başarılı sanatçının annelik rolünü çok iyi üstlendiğinin altını çizdi. Öte yandan Gülben Ergen, Haber Global’de Okan Bayülgen’in de konuk olduğu ve sunuculuğunu Buket Aydın’ın üstlendiği “Karşı Karşıya” programıyla da gündeme geldi.

Programın formatı gereği ünlü şovmen Okan Bayülgen ile farklı fikirleri savunan Gülben Ergen, sosyal medyada gündem oldu. Özellikle sanatçılık hakkında yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çeken başarılı şarkıcı, sevimli ve içten tavırlarıyla takipçilerinden tam not aldı. Ayrıca programda Okan Bayülgen’in fenomenler ve influencerlar hakkında yaptığı yorumlar da gündeme bomba gibi düştü. Söz konusu yorumlara Gülben Ergen program içerisinde tebessüm ve hayretle tepki verirken, ünlü şarkıcının verdiği tepkiler de sosyal medyada uzun süre konuşuldu.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir