Gamze Erçel “İnto The Night” Dizisine Başladığını Duyurdu!

Herkes tarafından Hande Erçel’in ablası ve internet fenomeni olarak tanınan Gamze Erçel, oyunculuk alanında gerçekleştirdiği ilerlemelerle de adından söz ettiriyor. İnstagram hesabını da aktif olarak kullanan güzel fenomen, yaptığı her paylaşımla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son olarak, Netflix’te yüz binlerce izleyici kitlesine ulaşan ve 3. sezonu başlayacak olan “İnto The Night” dizisinde rol alacağını açıklayan Erçel’in yapmış olduğu paylaşım, takipçileri tarafından yüksek beğeni topladı.

İnstagram hesabında 4,3 milyon takipçiye sahip olan Gamze Erçel son fotoğraf paylaşımını otantik bir ortamdan yaptı. Kısa şortla kurmuş olduğu özgün kombinle dikkat çeken Erçel paylaşıma, “İnto The Night dizisine başladım. İzleyen kimler? Yorumları alayım.” Notunu düştü. Takipçileri Erçel’in projede yer almasını şaşkınlıkla karşılarken kısa süre içerisinde fotoğrafa sıra dışı ilgi gösterdiler. Birkaç saat içerisinde 100 binden fazla beğeni toplayan fotoğrafa yüzlerce yorum geldi.

Takipçileri, ünlü ismin sevilen dizi İnto The Night’da rol almasını sevinçle karşılarken öte yandan şaşkınlıklarını da gizleyemediklerini belirttiler. Netflix’in en sevilen dizilerinden olan İnto The Night, bir bilimkurgu romanından uyarlanarak yapılıyor. Dizinin ana kadrosu içerisinde Tük kökenli alman oyuncu Mehmet Kurtuluş’ta, “Ayaz Kobanbay” rolüyle yer alıyor. Ayrıca dizinin 2. Sezonunun son bölümünde Kıvanç Tatlıtuğ’da yer almıştı. Son dölümde Türk araştırma grubunun üyesi olarak görev alan Tatlıtuğ’un dizinin yeni sezonunda kadroda yer alıp almayacağı merak ediliyor. Başarılı oyuncu kadroda yer alması halinde Gamze Erçel ile aynı seti paylaşacak.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir