dilek imamoğlu madame figaro

dilek imamoğlu madame figaro

First Lady Dilek İmamoğlu

İmamoğlu ailesi farklılıklarıyla gündem oluşturmaya devam ediyor. İstanbul’un çiçeği burnunda belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, mizahı ile güldürmeye devam ederken eşi Dilek İmamoğlu duruşu ve aktiviteleri ile dillerden düşmüyor.

İmamoğlu Madame Figaro Dergisinin Kapağında

Siyasetçileri yaptıkları ya da yapmadıkları ile her zaman habercilerin ilgi odağında oluyor. Gittikleri yerler ve söyledikleri sözler birkaç dakika içerisinde milyonlara ulaşıyor. Özellikle siyasetçilerin polemikleri her zaman sıcaklığını koruyor. Siyasetçilerin arka planında ise oldukça renkli ve farklı hayatlar bulunuyor. Ülkenin önemli yöneticilerinin eşleri ve çocukları da habercilerin radarından kurtulamıyor.

Yenilenen İstanbul seçimlerinde büyük bir oy farkı ile belediye başkanlığı koltuğuna oturan İmamoğlu, renkli kişiliği, mizahi yapısı ve yükselen trendi ile adından söz ettiriyor. İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu da eşini aratmıyor. Gezileri, röportajları, akademik kariyeri ve anneliği ile milyonların gönlüne giren İmamoğlu, son günlerde pozları ile konuşuluyor.

Madame Figaro dergisinin fotoğrafçısı Cüneyt Akeroğlu’nun objektiflerine ilgi çekici pozlar veren İmamoğlu, derginin son sayısının kapağında kendisine yer buldu. Diğer belediye başkanlarından farklı bir profil çizen İmamoğlu’nun portreleri kısa sürede Twitter’da ülke listesine girmeyi başardı.

Sonbahar Sayısının Kapağında “İstanbul’un First Lady’si”

Portreler öncelikle fotoğrafları çeken Cüneyt Akeroğlu tarafından paylaşıldı. “Bu çok özel portre çalışmasını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum” şeklinde bir not ile fotoğrafları takipçilerine duyuran Akeroğlu’nun gönderisi şaşkınlık yaşattı. Takipçileri tarafından beğeni ve yorumlarla desteklenen paylaşım milyonlara ulaştı.

Cüneyt Akeroğlu’ndan sonra Madame Figaro dergisinin Sonbahar 2019 sayısının kapağı okuyucularla paylaşıldı. Derginin kapağında İmamoğlu’nun portresi bulunurken “Dilek İmamoğlu: İstanbul’un First Lady’si” ibaresinin olduğu görüldü. Dergide Cüneyt Akeroğlu’nun fotoğrafları, Esra Aysan’ın kalemi ile zenginleştirildi. Dünyanın en önemli kadın dergileri arasında gösterilen Madame Figaro’nun İmamoğlu’na kapakta yer vermesi, İmamoğlu’nun sevilen karakterini ortaya koydu.

Siyasi yarım yapmaksızın her kesimden kişi ile görüşen ve seçim sürecinde rakipleri Binali Yıldırım’ın eşi hakkında çıkan kötü yorumlara tepki gösteren İmamoğlu, insani tavrı ile ön plana çıkıyor. Katıldığı her platformda farklılığını hissettiren İmamoğlu, daha önceden de Woman TV’ye konuk olarak davet edilmiş ve program büyük ilgi toplamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diziler

Dizilerden haberler

Star TV’nin Yeni Dizisi; Sefirin Kızı

Başrollerini Neslihan Atagül ve Enginakyürek’in canlandırdığı Sefirin Kızı dizisi merakla bekleniyor. Dizinin yapımcılığını NGM ve O3 medya üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Emre Karakuşak oturuyor. Senaristler ise Ayşe Ferdan Eryılmaz ve...

Ekim Ayının en çok izlenen dizileri

Ekim ayı bazı dizilerin sonu olurken, bazı dizilerin ise patlama noktası oldu. Yeni sezonun başlaması ile ekranlarda hem geçen sezonun beğenilen dizileri devam etti, hem de ekranlara birçok yeni dizi...

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in Yeni Dizisi Azize

Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi, son zamanların en merakla beklenene dizilerinden bir tanesi oldu. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yanı sıra Mustafa Yıldıran ve Mustafa Avkıran...

Çukur Dizisine Dava Açıldı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve fenomen bir dizi haline gelen Çukur, son günlerde gündemden düşmüyor. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstengil, Öner Erken, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin...