DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

Fenomen Cenab Ulvi: “Başarılı İşler Yaptığınızda İnsanlar Sizi Takdir Ediyor!”

Fenomen Cenab Ulvi: “Başarılı İşler Yaptığınızda İnsanlar Sizi Takdir Ediyor!”

ABONE OL
24 Şubat 2022 17:12
Fenomen Cenab Ulvi: “Başarılı İşler Yaptığınızda İnsanlar Sizi Takdir Ediyor!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fenomen Cenab Ulvi, uzun zamandır video içerikleri ürettiğini, hayranlarının videolarını beğendiğini ifade etti. “Başarılı işler yaptığınızda insanlar sizi takdir ediyor. Bu çok önemli. Hayranlarımdan aldığım geri dönüşler, kendimi daha da geliştirmemi mümkün kılıyor!” sözleriyle başarının her zaman takdir edildiğini belirtti.

Hem Instagram hem de Youtube’da videolar paylaşan Fenomen Cenab Ulvi, uzun zamandır içerik ürettiğini, kendini bu alanda geliştirdiğini ifade etti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ulvi, “Biliyorsunuz sosyal medya platformlarında içerik üreten insanların sayısı bir hayli fazla. Fenomen olunabilmesi için tamamen özgün içerikler üretilerek bu içerikler sunulmalı. Aksi takdirde birilerini taklit etmiş oluyorsunuz. Uzun zamandır video içerikleri üretmek ve çok özel videolar çekmek istiyordum. Hedeflerime ulaştığımı söyleyebilirim. Fakat kendimi daha çok geliştirmek ve komedi içerikli filmler çekmek istiyorum. Ayrıca müzik sektörünün de değerli olduğunu, bu alanda da önemli çalışmalarda bulunmayı hedefliyorum.” ifadelerinde bulundu.

Cenab Ulvi

İlgi Çeken Video İçerikleri Üretiyorum

Video içerikleri üretmenin birçok farklı bileşeni olduğunu ifade eden Cenab Ulvi, konuyla ilgili açıklamalarında şu sözlere yer verdi: “İlgi çeken videolar ürettiğimi düşünüyorum. Her bir video içeriğim için uzun süreli çalışmalarda bulunuyorum. Hayatın içinden ögeler kullanarak videolarımın doğal olmasını sağlıyorum. Biliyorsunuz video içerikleri üretmek farklı bileşenlere sahip. Bu nedenle titiz bir çalışma her zaman başarıyı getirecektir.”

Hayranlarım İçeriklerimi Seviyor

Videolarına hayranları tarafından olumlu yorumlar geldiğini belirten Cenab Ulvi, “Hayranlarım içeriklerimi seviyorum. Instagram ve Youtube üzerinden videolarımı takipçilerime sunduğum zaman, yüksek izlenme sayılarına ulaşıyorum. Ayrıca videolarım için geri dönüşler de oldukça olumlu. Bu nedenle yaptığım içeriklerden memnun olduğumu söyleyebilirim.” sözlerinde bulundu.

Kendimi Daha da Geliştirmek İstiyorum

Kendisini daha da geliştirmek istediğini ve müzik sektöründe de çalışmalarda bulunmayı hedeflediğini belirten Cenab Ulvi, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Açıkçası tek bir alanda uzmanlaşmayı değil farklı alanlarda da kendimi geliştirmeyi istiyorum. İleride komedi filmi çekmek istediğimi söyleyebilirim. Hatta filmle ilgili fikirlerim de bulunuyor. Bunun yanı sıra müzik sektöründe de çalışmalar yapmak ve beğenilen şarkılar hazırlamak ve hayranlarıma sunmak istiyorum. Bu konuda çalışmalarım bulunuyor, hayranlarımdan da tam destek alıyorum.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ