Fazıl Say’ın Salzburg’dan Paylaşımına Seda Sayan Yorumu

Fazıl Say

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, şu sıralar vereceği konser için Avusturya’nın Salzburg kentinde bulunuyor. Daha önce tartışmaların merkezinde olan eşi Ece Dağıstan ile birlikte Salzburg’a giden usta piyanist, buradan fotoğraf paylaşımı yaptı. Fotoğrafına “Salzburg Üniversitesi” notunu düşen Fazıl Say, eşini de unutmayarak fotoğrafı eşinin çektiğini vurguladı.  Dünyaca ünlü sanatçının fotoğrafı kısa süre içerisinde takipçileri tarafından yüksek ilgi görürken, beklenmedik bir ünlü isim de fotoğrafa yorum yaptı.

Pandemi süreci sonrasında konserlerine kesintisiz olarak devam eden dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say, Avrupa’da da yüksek düzeyde ilgi görüyor. Son olarak Salzburg Üniversitesinde sahneye çıkan başarılı sanatçı, eşi tarafından çekilen sahne arkası fotoğrafını İnstagram hesabından paylaştı. Eşine ve Salzburg Üniversitesine teşekkürlerini ileten Fazıl Say’ın fotoğrafına ünlü şarkıcı ve oyuncu Seda Sayan’dan yorum geldi. Seda Sayan yaptığı yoruma “Nazar Boncuğu” emojisini ekleyerek usta sanatçıya desteklerini bildirdi.

Öte yandan Fazıl Say, yapmış olduğu paylaşımda konser takvimi hakkında da sevenlerine bilgi verdi. Türkiye konserlerine; 24 Ekim’de İzmir, 25 Ekim’de Gaziantep ve 26 Ekim’de Adana’da devam edeceğini duyuran Fazıl Say’ın konserlerine ilgi büyük. Özellikle Avrupa’da verdiği konserler yoğun ilgiyle karşılanan usta piyanistin Türkiye konserleri için biletler de kısa sürede tükeniyor. Fazıl Say, takipçileri tarafından biletlerin hızla tükeniyor olmasından dolayı eleştiri aldı. Ayrıca usta piyanistin bazı takipçileri İzmir konserine ilgi göstererek, “Sonunda İzmir” yorumunda bulundu.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir