Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük kadın oyunculardan biri olan Fatma Girik Bodrum’da kameralara takıldı. 2 aydır yoğun bir şekilde tedavi gören Fatma Girik’in yürümekte zorlandığı ve 2 kişinin kendisine destek olduğu görüldü. Kendisine yakında projelerde yer alıp almayacağı da sorulan Fatma Girik heyecanlandıran bir cevap verdi.

Basın mensuplarının yaptığı kısa röportajda Fatma Girik’ten ilk olarak son 2 ay içinde yaşadıklarını özetlemesi istendi. Fatma Girik bu soruya “Oğlum 2 ayda geçirdiğim şeyleri burada nasıl kısaca anlatayım” diyerek esprili bir cevap verdi. Herhangi bir ameliyat olmadığını belirten ünlü oyuncu ufak tedaviler geçirdiğini söyledi. Yürümekte zorlandığını da belirten Fatma Girik, evine döndüğünde Fizik Tedavi Uzmanı ile yürüyüşler yapacağını belirtti.

Fatma Girik’e ilerde projelerde yer alıp alınamyacağı da sorulunca Fatma Girik ekranlara dönüş sinyali veren açıklamalar yaptı. Şu anda kendisini iyi hissetmediği için kısa vadede ekranlara dönmesinin zor olduğunu belirten yıldız oyuncu, ileride kendisini iyi hissettiği anda yeniden projelerin içinde var olmak istediğini açıkladı.

Fatma Girik’e şu anda televizyonlarda yayınlanan dizilerden en beğendiğini söylemesi de istendi. Bu soruya cevap vermek istemeyen Fatma Girik “Söylersem Ayıp Olur” şeklinde yanıt verdi. Hastalıktan yeni çıkan ve hala bir takım sıkıntılar çeken Fatma Girik, şu anda hüzünlü, dertli, şiddet içeren tarzda yapımları izlemeyi tercih etmediğini de ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz