Emre Mor, Yaramazlıklarına Devam Ediyor

Emre Mor, Yaramazlıklarına Devam Ediyor

2019 yaz transfer döneminde İspanya’nın Celta Vigo takımından Galatasaray’a transfer olan ve Türkiye’nin gelecek yıldızları arasında gösterilen Emre Mor, futbol dışındaki hayatı ile gündem olmaya devam ediyor.

Yağmur Tektaş Mesajları İle İfşa Olmuştu

1997 doğumlu yetenekli oyuncu, sahadaki çalımları ve gollerinin yanında güzel kızlara attığı mesajlarla adından söz ettiriyor. Geçen haftalarda “İşte Benim Stilim” yarışmacılarından Yağmur Tektaş’a attığı mesajlar gündeme gelmişti. 23 yaşındaki güzele “direkt mesaj” özelliğinden tanışma ve buluşma mesajları atan oyuncunun mesajlar ünlü yarışmacı tarafından ifşa edilmişti. Konuya ilişkin Emre Mor tarafından herhangi bir açıklama gelmezken yeni bir gelişme daha yaşandı.

“Bana SnapChat’te Mesaj At”

Yağmur Tektaş’a atılan mesajlar henüz gündemden düşmemişken Emre Mor’un başka bir modele attığı mesajlar da internete düştü. SnapChat güzellerinden birisine mesaj atan Emre Mor, modelin kendisine ulaşmasını istedi. Güzel kadın ise Emre Mor’a cevap vermek yerine onun mesajlarını ifşa etmeyi seçti. Emre Mor’un mesajlarını “bazıları ifşalanmayı haketti bence” yorumu ile birlikte takipçileriyle paylaştı.

Kısa sürede magazin gündemine oturan mesajlar Emre Mor’un rahat durmadığını gösterdi. SnapChat uygulamasında kadın tarafından engellenen Emre Mor’un mesajlarına devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Çünkü Yağmur Tektaş öncesinde de ünlü güzellere mesaj atan genç futbolcunun çapkınlığı bırakmayacağı düşünülüyor.

Cansu Taşkın ve Perla da Emre Mor’un Radarındaydı

Cansu Taşkın

Emre Mor, Yağmur Tektaş’a attığı mesajlara hafızalara kazınmış olsa da daha önce vukuatları sıcaklığını koruyor. Juventus’un süperstarı Portekizli Ronaldo’nun mesaj attı manken olarak tüm dünyaya adını duyuran Cansu Taşkın, Emre Mor’un takip ettiği kadınlar arasındaydı. Uzun süre Taşkın’a yaklaşmak isteyen Emre Mor, başarılı olamamıştı.

Celta Vigo döneminde kadro dışı kalması ile İspanya spor gündemini meşgul eden Emre Mor, güzel kadınlardan aldığı ret mesajları ile magazin haberlerine konu oluyordu. Brezilyanın dünyaca ünlü mankeni Angelica Perla, Emre Mor’u reddedenler arasındaydı. Hatta Emre Mor, ünlü güzele lüks bir araç satın almış ve böylelikle gönlüne girmeyi amaçlamıştı. Ancak Perla, Emre Mor’u saf dışı bırakarak başka bir yakışıklı ile görüşmeye başlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diziler

Dizilerden haberler

Star TV’nin Yeni Dizisi; Sefirin Kızı

Başrollerini Neslihan Atagül ve Enginakyürek’in canlandırdığı Sefirin Kızı dizisi merakla bekleniyor. Dizinin yapımcılığını NGM ve O3 medya üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Emre Karakuşak oturuyor. Senaristler ise Ayşe Ferdan Eryılmaz ve...

Ekim Ayının en çok izlenen dizileri

Ekim ayı bazı dizilerin sonu olurken, bazı dizilerin ise patlama noktası oldu. Yeni sezonun başlaması ile ekranlarda hem geçen sezonun beğenilen dizileri devam etti, hem de ekranlara birçok yeni dizi...

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in Yeni Dizisi Azize

Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi, son zamanların en merakla beklenene dizilerinden bir tanesi oldu. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yanı sıra Mustafa Yıldıran ve Mustafa Avkıran...

Çukur Dizisine Dava Açıldı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve fenomen bir dizi haline gelen Çukur, son günlerde gündemden düşmüyor. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstengil, Öner Erken, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin...