TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin başrolü Alina Boz, sevgilisi Mithat Can Özer’in doğum gününü Instagram’daki paylaşımı ile kutladı. Ünlü oyuncu, Sezen Aksu’nun Sinan Özer ile evliliğinden olan oğlu Mithat Can Özer ile 1.5 yıldır beraberlik yaşıyor. Ancak, gözlerden uzak bir beraberlik sürdüren ve hesabında sevgilisiyle paylaşım yapmayan Boz, suskunluğunu sevgilisinin doğum gününde bozdu.

Sezen Aksu’nun gelin adayı Alina Boz, sevgilisi Mithat Can Özer’in 38. yaşını romantik bir fotoğraf ile Instagram Story üzerinden kutladı. Güzel oyuncu, romantik fotoğrafa, “İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın.” notunu düşmeyi de ihmal etmedi.

Genç ve güzel oyuncu Alina Boz, 14 Haziran 1998 tarihinde Moskova, Rusya’da dünyaya gelmiştir. Annesi Rus, babası Bulgaristan göçmeni Türk olan oyuncu, küçük yaşlarda Türkiye’ye gelmiş ve dans, tiyatro eğitimleri almıştır.

Alina Boz, birçok reklam filminin yanı sıra, Cesur Hemşire ve Paramparça gibi dizilerde oynamıştır. Şimdilerde ise, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruz, Dolunay Soysert, Seray Gözler ve Nihat Altınkaya ile başrolü paylaşmaktadır.

InStyle Türkiye Dergisi’nin Kasım 2019 sayısına kapak olan oyuncu, fotoğraf çekimi sonrasında verdiği röportajında Rusya’daki hayatını ve Türkiye’deki geçiş sürecini anlattı. Güzel oyuncu, en büyük hayalinin evlenip güzel bir aile kurmak olduğunu belirtti. Bunun dışında ise, senaryo yazmak gibi bir hayalinin olduğunu da ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz