En son Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünü paylaştığı Çarpışma dizisinde boy gösteren Elçin Sangu’nun bir süre önce yeni bir projede yer alacağı haberi magazin gündeminde yer almıştı.

Yeni projesi merakla beklenen Sangu’nun Most Production imzalı ‘’İzmir’in Kızları’’ isimli müzikal ile imza aşamasında olduğu öğrenilmişti. Aralık ya da Ocak ayında sahnelenmesi planlanan müzikli oyunda yer alacağı iddia edilen Elçin Sangu müzikalin kadrosunda görünmüyor. Peki Elçin Sangu niye kadrodan çıktı ya da çıkartıldı? Hayranlarının aklında soru işaretlerine sebep olan bu durum hakkında güzel oyuncu bir açıklamada bulunmadı.

Gaye Cankaya yönetmenliğinde Sezen Aksu şarkılarından İzmir’in Kızları olarak sahnelenecek olan müzikalin başrol oyuncuları belli oldu. Fakat kadroda Elçin Sangu’nun ismi yoktu. 24 Ocak’tan başlayarak sahnelecek olan müzikalde Sangu’nun hangi sebeple yer almadığı ise merak konusu oldu.

Hem başarılı oyunculuğu hem de sesinin güzelliği sebebiyle role uygun olduğu iddia edilen Sangu 24 Ocak’tan itibaren sahnelenecek müzikalin kadrosunda yer almıyor. Güzel oyuncu hayranlarının tüm merakına rağmen bir açıklamada bulunmadı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Gökçe Bahadır ise İzmir’in kızları müzikalinde yer alacak isimlerden birisi. Müzikalde başrol olarak yer alacak olan Bahadır, Sezen Aksu’nun sevilen eserlerini seslendirecek. Elçin Sangu hayranlarını üzen bu durumun nedeni hakkında ise Sangu herhangi bir açıklamada bulunmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz