Ekranların güzel oyuncusu Elçin Sangu, farklı bir proje ile hayranlarıyla buluşmayı planlıyor. Sangu’nun Show TV ekranlarında yayınlanan Çarpışma isimli diziden sonra, yeni bir projede yer alıp almayacağı hayranlarını meraklandırıyordu. Kiralık Aşk dizisi ile popüler olan oyuncunun, Most Production imzalı İzmir’in Kızları isimli bir müzikal ile imza aşamasında olduğu belirtildi. Sangu’ya teklif götürülmesinin sebebi ise, güzel sesli oyuncunun opera bölümü mezunu olması. Aralık ayında sahnelenmesi planlanıyor olan müzikali, Gaye Çankaya yönetecek. Sangu’nun müzikaldeki partneri ise henüz açıklanmamıştır.

Genç ve güzel oyuncu Elçin Sangu, 13 Ağustos 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini, Mersin Üniversitesi Opera Bölümü’nde tamamlamış olan oyuncu, oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde roller almıştır.

Çerkes asıllı olan oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini, 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Jale karakteriyle yaşamıştır. Daha sonra ise, Aşk Kaç Beden Giyer’de Nehir karakterine hayat vermiştir. 2013-2014 yılları arasında da Bir Aşk Hikayesi isimli dizide Eda rolünü canlandırmıştır. Sangu, bunların dışında, Kurt Seyit ve Şura ile Sevdam Alabora yapımlarında da rol almıştır.

Genç oyuncunun en önemli rolü, Star TV ekranlarında yayınlamış romantik komedi tarzındaki Kiralık Aşk dizisindeki Defne rolüdür. Oyuncu, 2017 yılında ise, Mutluluk Zamanı isimli filmde Barış Arduç ile başrolü paylaşmıştır.

Güzel oyuncu, uzun bir süredir Yunus Özdiken ile birliktelik yaşamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz