Ekim Ayının en çok izlenen dizileri

Ekim Ayının en çok izlenen dizileri

Ekim Ayının en çok izlenen dizileri

Ekim ayı bazı dizilerin sonu olurken, bazı dizilerin ise patlama noktası oldu. Yeni sezonun başlaması ile ekranlarda hem geçen sezonun beğenilen dizileri devam etti, hem de ekranlara birçok yeni dizi katıldı. İşte Ekim ayının dizi analizi ve reytingleri…

Mucize Doktor

Mucize Doktor

Bu sezon ekranlara gelen Mucize Doktor yabancı bir diziden uyarlanmıştır. Otizmli bir doktorun hayatını işleyen bu dizi yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi topladı. Ekim ayı reyting ortalaması 15,75 oldu.

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova

Geçen sezonun en beğenilen dizilerinden bir tanesi olan Bir Zamanlar Çukurova, reytinglerini her geçen gün arttırmakta. Ekim ayı reyting ortalaması 10,05 olmaktadır.

Çukur Dizisi

Çukur reytinglerin yanı sıra Ekim ayı içerisinde hem İçişleri Bakanı’nın açıklamaları hem de bir avukatın şikayet etmesi üzerine gündeme bomba gibi düşmüştür. Dizinin reytingleri ise 9,92 ortalamasında devam etmektedir.

Kadın Dizisi

Uzun yıllardır devam eden Kadın dizisi yaşanılan ayrılıklara rağmen reytinglerde iyi gidiyor. Ekim ayı dizinin ortalama reytingi; 8,33 olmaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yine uzun yıllardır devam eden dizilerden bir tanesi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi reytinglerini yükselten diziler arasında. Dizinin ekim ayı ortalama reytingi, 8,08.

Hercai dizisi

Geçen sezon ekranlara gelen ve ekrana geldiği günden itibaren izleyici kitlesi yakalayan Hercai, bu sene reytinglerde düşüş yaşıyor. Yine de ekim ayı ortalama reytingi 7,68.

Kuzey Yıldızı

Bu sezon ekranlara gelen bir Karadeniz dizisi olan Kuzey Yıldızı sezona çok iyi bir başlangıç yaptı. Ekim ayı ortalama reytingi, 7,36.

Yasak Elma

Geçen sezon reytingleri parlak olmayan Yasak Elma dizisi bu sene yükselişe geçti. Ekim ayı ortalama reytingi; 6,65.

Savaşçı Dizisi

Pazar günleri fox ekranlarında izleyici ile buluşan Savaşçı dizisi 6,50 ortalama reytingle sezona iyi devam ediyor.

Arka Sokaklar

Yıllardır izleyicilerin vazgeçmediği dizi Arka Sokaklar, Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden olmaya devam ediyor. Ekim ayı ortalama reytingi; 5,92.

Afili Aşk

Yaz aylarında ekranlara gelmeye başlayan ve yeni sezonda devam eden Afili Aşk’ın sezon içerisindeki reytingleri de oldukça iyi gidiyor. Ekim ayı ortalama reytingi, 5,63.

Benim Adım Melek

Dram dizilerinden biri olan ve bu sezon başlayan Benim Adım Melek dizisinin reytingleri de hiç fena değil. Ekim ayı ortalama reytingi, 5,23.

Sen Anlat Karadeniz

Yayınlandığı ilk sezon reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. Sezon ve 3. Sezon düşüş yaşamaya devam edince, artık final yapıyor. 13 Kasım’da final yapacak olan dizinin Ekim Ayı reyting ortalaması; 5,06.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diziler

Dizilerden haberler

Star TV’nin Yeni Dizisi; Sefirin Kızı

Başrollerini Neslihan Atagül ve Enginakyürek’in canlandırdığı Sefirin Kızı dizisi merakla bekleniyor. Dizinin yapımcılığını NGM ve O3 medya üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Emre Karakuşak oturuyor. Senaristler ise Ayşe Ferdan Eryılmaz ve...

Ekim Ayının en çok izlenen dizileri

Ekim ayı bazı dizilerin sonu olurken, bazı dizilerin ise patlama noktası oldu. Yeni sezonun başlaması ile ekranlarda hem geçen sezonun beğenilen dizileri devam etti, hem de ekranlara birçok yeni dizi...

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in Yeni Dizisi Azize

Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi, son zamanların en merakla beklenene dizilerinden bir tanesi oldu. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yanı sıra Mustafa Yıldıran ve Mustafa Avkıran...

Çukur Dizisine Dava Açıldı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve fenomen bir dizi haline gelen Çukur, son günlerde gündemden düşmüyor. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstengil, Öner Erken, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin...