28 yaşındaki şarkıcı ve şarkı yazarı Edis Görgülü son dönemlerde yaptığı hareketlerle merak konusu oldu. Önce saçını açık sarı bir renge boyatarak tamamen farklı bir görünüme bürünen Edis Görgülü, geçtiğimiz günlerde de 1.1 milyon takipçisi olan instagram hesabında daha önce yaptığı tüm paylaşımları sildi. Sosyal medya hesabında anlamsız bir şekilde temizlik yapan Edis Görgülü’nün tükenmişlik sendromuna yakalandığı haberleri bir anda gündemde en çok konuşulan olaylardan biri oldu.

Edis Görgülü’nün saç rengi ve instagram hesabında yaptığı radikal değişikliklerden sonra önümüzdeki ayın başında son kez konser vereceği de açıklanınca tükenmişlik sendromu iddiaları iyice alevlendi. Edis Görgülü bu haberlerin çoğalmasından sonra konuyla ilgili yaptığı açıklamada basın mensuplarına ateş püskürdü.

Kendisinin kesinlikle tükenmesinin söz konusu olmadığını söyleyen Edis, kulislerde ve basında konuşulan bu konuların yalan haber olduğunu söyledi. Tükenmekten ziyade kendisini yenilemeye çalıştığını belirten Edis, 1 Aralık tarihinde vereceği son konserin ismini de “An’a Veda” olarak belirlediğini söyledi. Bu konserden sonra Edis Görgülü eskiden yaşadığı hayat tarzını tamamen değiştirerek yeni bir sayfa açacağını ifade etti.

Alınan bilgilere göre Edis Görgülü şu ana kadar görülen değişikliklerin de ötesine gidecek. Edis Görgülü’nün yakın zamanda oturduğu ev, kullandığı araba ve müzik tarzını da değiştirecek. Edis Görgülü ile ilgili 1 Aralık konserinin ardından neler yaşanacağı magazin dünyasında merak konusu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz