Eda Ece Filtresiz, Sıfır Makyajsız Fotoğrafını Paylaştı Yer Yerinden Oynadı!

Yasak Elma dizisinde gösterdiği oyunculuk performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Eda Ece, kişisel İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmüyor. Güzel oyuncunun son olarak “nofiter” notuyla yaptığı fotoğraf paylaşımı, kısa süre içerisinde takipçilerinden tam not aldı. Filtresiz ve sıfır makyajsız halini paylaşan başarılı oyuncunun fotoğrafına, kısa süre içerisinde 200 binden fazla beğeni geldi. Takipçileri güzel oyuncunun makyajsız ve filtresiz fotoğrafını; “Natural Girls” şeklinde yorumlarken, sosyal medyada yer yerinden oynadı.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Eda Ece, son dönemde ünlüler arasında trend olan makyajsız fotoğraf paylaşımı furyasına katıldı. Makyajsız da güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediği açıkça görülen ünlü oyuncunun yaptığı paylaşımda güneş detayı da dikkatlerden kaçmadı.  Güneşi doğru açıyla yakalayan Eda Ece, çektiği fotoğrafla tekrardan yüz güzelliğini gözler önüne serdi. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda renkli gözlerini ön plana çıkaran Eda Ece, takipçilerinden beğeni topladı.

Eda Ece, 5. sezona başlayan Yasak Elma dizisinin kadrosunda yer almaya devam edecek. Reyting rekortmeni olan dizinin başladığı ilk tarihten beri ana kadrosu içerisinde yer alan Eda Ece, yeni sezonda da dizide yerini alacak. Dizinin pazartesi günü yayınlanacak olan 114. bölümü izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.  Özellikle Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız’ın eşinin metresi olan Kumru’yla yaşayacağı gerilim dizinin yeni bölümünde en zirve noktaya çıkacak gibi görünüyor.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir