Hackerler Ece Erken’in tüm arşivini boşalttılar

Ece Erken videoları
Ece Erken videoları

Ünlü sunucu Ece Erken, Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı arasındaki para meselesine en çok tepki gösteren isim olmuştu. Bazı takipçileri Ece Erken’i Acun’a yalakalık yapmakla suçlamıştı. Bugün Ece Erken’in başına gelenler bu olaylarla ilgili midir bilinmez ancak Ece Erken’in icloud hesabı hackerler tarafından ele geçirildi ve tüm paylaşımları silindi.

Bu haberi ünlü sunucu Ece Erken verdi. Icloud hesabının ele geçirildiğini ve tüm resimlerinin ve videolarının silindiğini ifade eden Erken, bu işi yapanların mail adreslerini de ifşa etti. Bu işten anlayan hayranlarından da yardım isteyen ünlü sunucunun Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programda konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Icloud hesabının çalındığını, bu yapanların aslında hırzılık yaptığını ifade eden Erken, 3800 videosunun silindiğini duyurdu.

Ece Erken’in Iphone markasının veri depolama uygulaması Icloud’a yönelik de yoğun eleştirileri oldu. Sunucunun ‘bu kadar tehlike altında mıyız biz’ diyerek Apple markasına karşı suçlayıcı tavrı dikkatlerden kaçmadı.

Ece Erken açıklamasında, “Her şeyimiz bu hesaba bağlı. Şu an hepimiz tehlikedeyiz. Bu kişinin kim olduğunu bana bildirmenizi istiyorum. Videolarımı geri istiyorum. Bu şerefsizlik bu kadar kolay mı? Çok şükür yanlış bir şeyim yok ama bunun hesabını vereceksiniz” diyerek isyan etti.

1 yorum

  1. Oh olmuş işte. Daha beter olursun bence bu gidişle. Biraz insanların özeline saygın olsun senin Ece Erken git yat ya

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir