Son dönemin ekrana damga vuran başarılı yapımı Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin’in hevesi kursağında kaldı. Film tanıtımı için İstanbul’dan Ankara’ya doğru yola çıkan Şahin’in, etkinliğin iptal edilmesi üzerine heyecanı yarıda kaldı.

Geçtiğimiz yaz boyunca tatil yapmak yerine harıl harıl çalışan Ebru Şahin ve Şuursuz Aşk filminde başrolü paylaştığı İsmail Hacıoğlu’nun filmin çekimleri için oldukça yoğun çalıştıkları biliniyordu. Romantik tarzda bir konuya sahip olan Şuursuz Aşk filminin çekimleri nihayet tamamlandı. İkilinin hayranları tarafından merakla beklenen filmin tanıtımı için Ankara’ya doğru yola çıkan Şahin ve Hacıoğlu’nun sevinçleri kursaklarında kaldı.

Hayranları ile buluşmak üzere filmin ilk tanıtımı için Ankara’ya ulaşan ikili burada aynı zamanda bir imza günü gerçekleştirmeyi planlıyordu. Fakat etkinlik hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle iptal edilmek zorunda kaldı. Hercai dizisindeki rolü ile kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan Şahin, Ankara’ya doğru yola çıktığında sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak heyecanlı olduğunu dile getirmişti. Fakat etkinliğin iptal edilmesi üzerine ikilinin heyecanları kursaklarında kaldı.

20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenen Şuursuz Aşk filminde İsmail Hacıoğlu, Yusuf karakterini; Ebru Şahin ise Menekşe karakterini canlandırıyor. Filmde ikilinin yanı sıra ünlü pek çok oyuncu da ikiliye eşlik ediyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Umut Ertek’in üstlendiği yapım, özellikle ikilinin hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz