Bugünlerde popüler bir isim olan güzel oyuncu Ebru Şahin, Şuursuz Aşk filmi ile beyaz perdede seyirciler ile buluşmak için sabırsızlanıyor. Genç oyuncu, filmde akıl sağlığı yerinde olmayan Menekşe isimli karaktere hayat veriyor. Şahin, başrolü İsmail Hacıoğlu ve Burcu Kara gibi isimlerle paylaşıyor. Çekimleri, Bilezikçi Çiftliği, Hasköy, Sütlüce ve Beyazıt’ta tamamlanmış olan film, 1980 İhtilali döneminde akıl hastası olan Menekşe ile Yusuf karakterlerinin aşkını anlatıyor. Fragmanı başroller tarafından sosyal medyada paylaşılan film, 20 Aralık’ta seyirciler ile buluşacak.

Genç ve güzel oyuncu Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini, İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra ise, oyunculuk eğitimi almıştır.

Şahin, ilk oyunculuk tecrübesini 2016 yılında Kan Parası isimli film ile yaşamış, bu filmin ardından Babam isimli filmde de Nilüfer karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında ise, Savaşçı isimli televizyon dizisinde Didem karakterine, İstanbullu Gelin dizisinde Burcu ve 2018 yılında Yasak Elma dizisinde ise, Hira karakterine hayat vermiştir.

Star TV ekranlarında yayınlanmış olan İstanbullu Gelin dizisiyle tanınmış olan Ebru Şahin, bugünlerde oynadığı Hercai dizisinde popülerliğini oldukça arttırmıştır. Dizide, hayat verdiği Reyyan karakteri de oldukça beğenilmiştir.

Genç oyuncu, Hercai dizisindeki başrolü Akın Akınözü ve yapım ekibiyle beraber, Ekim ayında  Fransa’nın Cannes şehrindeki televizyon fuarına katılmış, yoğun bir ilgi ile karşılaşmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz